GTX 1060 The Forest Kasma Sorunu

AyberkDünya

Hectopat
Yer
K.K.T.C / Girne
Daha fazla  
Meslek
Acentacı
Arkadaşlar iyi akşamlar. Az önce The Forest'ı Steam ile indirdim ve oynaya bastım ana menü ekranı açıldı ancak dehşet bir şekilde kasıyordu. Görev yöneticisini açınca fark ettim ki yanında ''The Forest (32Bit)'' yazıyor. Sistemim aşağıda belirttiğim gibidir ve net bir şekilde 64bittir. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

PS: Ekran kartı ASUS GeForce GTX 1060 dual'dir.

Adsız.png
Adsız2.png

Bende takipteyim. Yazarsın buraya. Bir sorun çıkarsa biz yine buradayız.

Ek olarak şunları eklemek istiyorum. Güncellemek daha kolay olur sizin için.

İntel i7-7700 Son Driver; Download Intel® Graphics Driver for Windows* [15.45]

GTX 1060 Son Driver; Drivers | GeForce

Bios Güncellemesini nasıl yapıcağınızı bilmiyorsanız; BIOS Güncelleme ( Resimli Anlatım ) - Masaüstü Bilgisayarlar Forumu

Windows 10 Son sürümü için 1607 dedim fakat 1703 çıkmış. Onu nasıl edineceğinizi Windows bir rehber ile anlatmış; Windows 10 Creators Update'i nasıl edinirim?

Bios Güncellemesini nasıl yapıcağınızı bilmiyorsanız; BIOS Güncelleme ( Resimli Anlatım ) - Masaüstü Bilgisayarlar Forumu

Windows 10 Son sürümü için 1607 dedim fakat 1703 çıkmış. Onu nasıl edineceğinizi Windows bir rehber ile anlatmış; Windows 10 Creators Update'i nasıl edinirim?
Hocam bende de aynı sorun var ve bu işlerden anlamam. Rica etsem sistemimi atsam driverlarını atar mısın? Zahmet olucak ama..

Ekran kartı: Asus GTX970
İşlemci: İntel i5 4460 3.2 GHz
Anakart: Asus B85 Trooper
Windows:10
64 Bit.

Yeni bir bileşen taktiğin zaman güncellemen gerekiyor sadece. Mesela yanlış hatırlamıyorsam yeni işlemci (başka bir şey de olabilir tam hatırlamıyorum) taktiğin zaman güncellemen gerekli anakartın tanıması için. Yoksa performans artışı sağlamaz sürekli güncellemen.

Bugün ekran kartını güncelledim. Artık dxdiag'da bilgisayar ekran kartını okuyor ve bütün oyunlarımı su gibi oynuyorum ancak İ7 yükseltmesini indirdim ve yüklerken ''Bu güncelleme için gerekli şeyleri karşılamıyorsunuz'' tarzı bir hata verdi. Önecelikle size ve diğer herkese çok teşekkür ederim. Sormak istediğim ise üstüne düşmek istiyorum 2-3 oyun kasamadan oynanıyor diye işi yarım bırakmak istemiyorum. Sizce bu hata ne için olabilir , nasıl düzeltebiliriz ? Diğer arkadaşlardan birinin anlattığı DDU ile driverları silip tekrar yüklemedim çünkü kendime güvenemedim sanırım gerekte kalmadı. Aynı şekilde BIOS ayarlarını güncelleme konusunda da kendime güvenemiyorum. Adım adım takip ederek yapmaya çalışıcam ama umarım yanlış birşey yapmam.@Neko @Hüseyin Ay @Silinen üye

Bugün ekran kartını güncelledim. Artık dxdiag'da bilgisayar ekran kartını okuyor ve bütün oyunlarımı su gibi oynuyorum ancak İ7 yükseltmesini indirdim ve yüklerken ''Bu güncelleme için gerekli şeyleri karşılamıyorsunuz'' tarzı bir hata verdi. Önecelikle size ve diğer herkese çok teşekkür ederim. Sormak istediğim ise üstüne düşmek istiyorum 2-3 oyun kasamadan oynanıyor diye işi yarım bırakmak istemiyorum. Sizce bu hata ne için olabilir , nasıl düzeltebiliriz ? Diğer arkadaşlardan birinin anlattığı DDU ile driverları silip tekrar yüklemedim çünkü kendime güvenemedim sanırım gerekte kalmadı. Aynı şekilde BIOS ayarlarını güncelleme konusunda da kendime güvenemiyorum. Adım adım takip ederek yapmaya çalışıcam ama umarım yanlış birşey yapmam.@Neko @Hüseyin Ay @Silinen üye
Guzel kardesim merak etme yanlis bir sey yapmazsin. Ben sana windows 8 surumunu atmis olabilirim kusura bakma duzeltirim birazdan. Kendine guvenmemen cok sacma cunku yanlis driveri sildigin anda bilgisayar kapanmiyor, cokmuyor. DDU daha once kullanmadim ama youtube dan bakip nasil yapacagini ogrenebilirsin. Muhtemelen bu son mesajim olacak cunku klavyem turkce degil mecburen boyle yazmak zorundayim affedin beni :)

Bu arada bu driverleri kur, olmaz ise alternatifleri(digerlerini) dene.

1 : Download Intel® Graphics Driver for Windows* [15.45]

2 : Download Intel® Graphics Driver Beta [15.45]

3 : Download Intel® Graphics Driver for Windows* [15.45]

Hepsini dene. Cevap Bekliyorum.

Guzel kardesim merak etme yanlis bir sey yapmazsin. Ben sana windows 8 surumunu atmis olabilirim kusura bakma duzeltirim birazdan. Kendine guvenmemen cok sacma cunku yanlis driveri sildigin anda bilgisayar kapanmiyor, cokmuyor. DDU daha once kullanmadim ama youtube dan bakip nasil yapacagini ogrenebilirsin. Muhtemelen bu son mesajim olacak cunku klavyem turkce degil mecburen boyle yazmak zorundayim affedin beni :)

Duzenleme: Dxdiag 'ekran' kisminin screen shot'ini atarmisin buraya?

Duzenleme: Dxdiag 'ekran' kisminin screen shot'ini atarmisin buraya?
Sabah işten çıkar çıkmaz linkleri deneyip size screen shot'u atacağım şimdiden size teşekkür ederim.

Yeni bir bileşen taktiğin zaman güncellemen gerekiyor sadece. Mesela yanlış hatırlamıyorsam yeni işlemci (başka bir şey de olabilir tam hatırlamıyorum) taktiğin zaman güncellemen gerekli anakartın tanıması için. Yoksa performans artışı sağlamaz sürekli güncellemen.
Sistemime ekstra 8GB Ram ve SSD taktırıcam. Onlara söylesem sizce BIOS Güncelleme falan yapıyorlar mı? Yoksa yalnızca montaj mı?

Sistemime ekstra 8GB Ram ve SSD taktırıcam. Onlara söylesem sizce BIOS Güncelleme falan yapıyorlar mı? Yoksa yalnızca montaj mı?
Bence kendin yap. Bende eve gidince kendim yapıcağım. Başıma bilgisayar ile alakalı ne sorun geldiyse en baştan kendim yapmadığım için çıktı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı