GTX 1060 Ti sistemde ekran gidip geliyor

DarkHype

Decapat
Daha fazla  
Selam öncelikle, hemen konuya giriyorum. Ne zaman başladı tam hatırlamıyorum fakat bir süredir nedense ekran gidip geliyor. Özellikle de video izlerken veya herhangi bir oyunda video çıkınca nedenini bilmiyorum.
Ekran kartı: NVIDIA GTX 1060 Ti.

Sisteminiz yük altına girdiğinde bu sorun gerçekleştiği için sıkıntı PSU'da olabilir. Ekran kartı sürücülerini temizleyip en son sürümü kurduktan sonra OCCT uygulaması ile sisteminizi teste sokun. Sistem kapanmaz ise sonuçları paylaşın, kapanır ise farklı bir PSU ile deneyin.

1060 Ti diye bir ekran kartının olmaması dışında sıkıntı yok.
Selam öncelikle, hemen konuya giriyorum. Ne zaman başladı tam hatırlamıyorum fakat bir süredir nedense ekran gidip geliyor. Özellikle de video izlerken veya herhangi bir oyunda video çıkınca nedenini bilmiyorum.
Ekran kartı: NVIDIA GTX 1060 Ti.

Sisteminiz yük altına girdiğinde bu sorun gerçekleştiği için sıkıntı PSU'da olabilir. Ekran kartı sürücülerini temizleyip en son sürümü kurduktan sonra OCCT uygulaması ile sisteminizi teste sokun. Sistem kapanmaz ise sonuçları paylaşın, kapanır ise farklı bir PSU ile deneyin.

Tamamdır, sonuçları atarım. Bu arada sürücüler güncel.
Power testi yaptım çünkü yorumlar genelde PSU ile ilgiliydi direk sorun buldu. CPU'da farklı farklı hata kodları bende 30 sn çalıştırıp durdurdum. Bunlar da sonuçlar.

1656880851649.png

Ayrıca işlemciyi default hızına aldım ve güç modunu da dengeliye OCCT de sorun düzeldi fakat görüntü hala gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı