GTX 1060 Ve Ryzen 1400 Oyun Performansı

Rodeoin

Hectopat
Daha fazla  
Benim GTX 1060 3GB, Ryzen 5 1400, 8GB RAM'lı bir bilgisayarım var. Donanımıma göre sistemim stabil mi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Windows 10 son sürümü kullanıyorum Windows'un bütün güncellemelerini ekran kartı ve anakartın sitesindeki güncellemeler son sürüm. Witcher 3 değerlerini koyacağım. Ultrada aldığım değerler bunlar. GTA 5'de de hemen hemen aynı. Ultaradan az düşük ayarlarda
aynı FPS'yi alıyorum.

3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Değerler normal gibi gözüküyor. OSD ayarlarında herhangi bir oynama yapmadıysanız GPU kullanımı baştaki değil de 3. sıradaki değer olmalı. Değere baktığımızda da %99'luk bir kullanım var. Yani bir darboğaz söz konusu değil. Tam performans alıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
1080p mi? Ne bileyim FPS az gibi geldi, avarage FPS kaç? GTX 1060 60 civarı +-10 olabilir ama vermesi gerekir.

Edit: Youtube'dan baktığım kadarı ile normalmiş, Ultra olduğu için olabilir. Witcher 3 de bayağı istiyormuş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı