RTX 3060 Ti'lı sistem mavi ekran veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

KingThranduil

Decapat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Minidump Rapor Linki
https://drive.google.com/file/d/148zLagpP-w5pkm0Lmy1I7XadhrvShpcP/view
RAM
Kingston Fury Beast 16GB (2x8) 3600MHz CL17
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 EVO Plus 500 GB M.2
Ekran kartı
Asus Dual RTX 3060TI O8G-V2 256Bit GDDR6
Anakart
MSI B560-A Pro
İşlemci
İşlemci: Intel i5 11400F
Anakart: MSI B560-A Pro
Ekran Kartı: ASUS Dual RTX 3060 Ti O8G-V2 256Bit GDDR6
RAM: Kingston Fury Beast 16 GB (2x8) 3600MHz CL17
Kasa: MSI MAG Force 100R ARGB
PSU: ASUS TUF Gaming 650W 80+ Bronze
SSD: Samsung 970 EVO Plus 500 GB M.2

Mavi ekran hatasını çok nadiren almaktayım. Bazen oyun vs. kapalıyken sadece chrome kullanırken almaktayım.

Ayrıca sistemimde eksik, yavaş olarak gördüğünüz ve değiştirmemi önereceğiniz parçalar nelerdir? Değerli bilgilendirmeleriniz için şimdiden en içten şükranlarımı sunarım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Mavi ekran hatasını çok nadiren almaktayım. Bazen oyun vs. kapalıyken sadece chrome kullanırken almaktayım.

Ayrıca sistemimde eksik, yavaş olarak gördüğünüz ve değiştirmemi önereceğiniz parçalar nelerdir? Değerli bilgilendirmeleriniz için şimdiden en içten şükranlarımı sunarım.
Dump yüklediğin link çalışmıyor günceller misin?

Dump yüklediğin link çalışmıyor günceller misin?
Link şuanda inceleniyor, google virüssüz olarak sonuçlandırdığında otomatik olarak paylaşıma açılacaktır.

Linki güncelliyorum.

Konu güncel, cevaplarınızı bekliyorum.

@181951
@lazye
@Toran
@684918
@as_not_found

Müsait olan birisi konuyla ilgili yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:
Bazen de ekranda bozuk piksel hatası alıyorum. Ekran kartı sürücüsünün verdiği mavi ekranı ve bunu nasıl çözerim acaba?

Ekran kartında bir sorun olup olmadığını daha önce kontrol ettin mi? Bu pikseller dediğin şeyler, görüntü bozulamaları sadece ekran kartı bozukken olan şeyler değil. Piksel kontrolü için ancak başka bir ekran kartıyla belli bir süre geçirmiş olman gerekiyor...

Ekran kartında bir sorun olup olmadığını daha önce kontrol ettin mi? Bu pikseller dediğin şeyler, görüntü bozulamaları sadece ekran kartı bozukken olan şeyler değil. Piksel kontrolü için ancak başka bir ekran kartıyla belli bir süre geçirmiş olman gerekiyor...
Ekran kartını nasıl kontrol edeceğimi pek bilmiyorum ama piksel dediğim monitörün ölü piksel gibi olanı değil de fareyi hareket ettirirken ekranda bazı bölümlerde karekod gibi anlık görüntü bozukluğu olup hemen düzeliyor.

Geri
Yukarı