Çözüldü GTX 1060 videoları açarken ilk başta donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dkiranel

Hectopat
Daha fazla  
Benim bilgisayarımda da Win10 son sürüm var ve benim de ekran kartım 1060. Bendeki sorun bilgisayarda videoları açarken ilk başta donuyor sonra kapatıp açınca düzeliyor, Win10 mağazası takılıyor, TS3'te aynı şekilde 20sn sonra donup kalıyor. Çözümlerini bir türlü bulamadım.

Çözüm
Sorunum format attıktan sonra çözülmüştü. Ayrıca ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Windows 10 sürümüm 1809. Mavi ekran şu ana kadar hiç vermedi. Oyun oynamıyorum bayağıdır sınavımdan dolayı ama oynadığımda sorun yoktu.

Bilgisayardaki videoları açtığımda görüntü gelmeyip ses geliyor sonra kapatıp açıyorum düzeliyor ve de bazı programlarda da donma oluyor TS3 gibi.

Şu an itibarıyla 1903 sürümüne geçtim ve sorun hala devam etmekte. Bazı uygulamalar (Spotify, TS3, Melodics) açıldıktan 10sn sonra donuyor ve hiçbir işlem yapılmıyor ve görev yöneticisinden kapatmak durumunda kalıyorum. Oyunlarda hiçbir sıkıntı yok. Mavi ekranda hiç vermedi acaba sorun nedir @Recep Baltaş sorunuma bakarsanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı