GTX 1060 vs GTX 1070

Gtx 1060 kullanıyorum, memnunum gerçekten. Bana göre bu kart beni 3.5 yıl falan idare eder. Bütün oyunları ultra ayarlar da oynamak tabiki isteriz ama benim gibi düşünenlere orta ayarlar da oyunlar gayet akıcı ve takılmalar söz konusu değildir. Özellikle online oyunlar da.

Ya ben hazır almışken sağlam alayım diyorum, tabiki 1060 da çok süper bir kart , ama 1070 daha da süper bir kart, sadece DSR konusunda endişelerim var, herhangi başka biri var mı DSR kullanan ve görüşleri olan?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burdan bakabilirsin DSR'ye. Benim önerim GTX1070.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Kardeşim öncelikle bende 2 hafta öncesine kadar aynı soruyu çoğu forumda araştırdım ve cevap her zaman Gtx 1070 oldu. Şu açıdan düşün, evet 1060 kötü bir ekran kartı değil günümüzdeki ve ilerde çıkacak oyunları rahatlıkla çalıştırır ama şöyle bir durum var alabiliyorken neden iyisini almayasın ki ? 1070 çok üstün bir kart ve 3-4 yıl seni çok rahat götürür.

Aynı zamanda 4 yıl sonra çıkacak oyunları 1060 ile ultradan high'a ya da medium a çekeceksin ama 1070 seni hala götürür durumda olur.

Bir de şöyle bir durum var: ilerde monitör alabilirsin ama bir daha büyük mevla paralar verip ekran kartı alamazsın. Bence Gtx 1070 çok mantıklı bir seçim.

Bu arada bende şuan 1070 kullanıyorum ve inan ekran kartı çoğu oyunda kendini kasmıyor bile. Rahat rahat her şekilde oynuyorum. Ömrü uzun bir kart. İşin güzel tarafı 1080p'de çok rahat oynatıyor. Zaten ekran kartının "DSR" özelliği var. 1080p monitörde 2k desteği ile kendi performansını sergiliyor. Hiç şüphen olmasın. Almışken en iyisini al :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör değiştirmek ekran kartı değiştirmekten zahmetlidir. Bu yüzden monitörü bir kere alıp tam alacaksın. Fazla 500 TL'yi alacağın 60HZ monitör yerine 144HZ monitör için kullanabilirsin. Bu şekilde daha sonra ekran kartını değiştireceğin vakitlerde monitörde değiştirmene gerek kalmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı