GTX 1060 vs GTX 1650

ÖmerBurakkya

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTX 1060 3GB 192 bit mi GTX 1650 GDDR6 4 GB 128bit mi?
Testler e baktım ama bazı yerlerde 1650 çok iyi ama bazı yerlerde de 1060 geçe biliyor o yüzden bir de size sormak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1060 3GB kas gücü olarak daha üstün olsa da 1650'nin mimarisi daha yeni ve 4GB ekran kartı belleği avantajı var, üstelik daha az güç tüketiyor.

1650 GD6 4G, hem VRAM yönüyle hem güncel mimarisinden dolayı oynayacağınız yeni nesil oyunlarda elde edilecek olan watt başına performans oranı çok daha başarılı, kas gücü olarak da genel anlamda kafa kafayalar. Aralarında fiyat anlamında uçurum seviyesinde bir fark yoksa 1650'nin GDDR6 bellekli versiyonu bir tık daha mantıklı görünüyor..

1650 GD6 4G, hem VRAM yönüyle hem güncel mimarisinden dolayı oynayacağınız yeni nesil oyunlarda elde edilecek olan Watt başına performans oranı çok daha başarılı, kas gücü olarak da genel anlamda kafa kafayalar. Aralarında fiyat anlamında uçurum seviyesinde bir fark yoksa 1650'nin GDDR6 bellekli versiyonu bir tık daha mantıklı görünüyor.

Yok ikisini de aynı fiyat buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı