GTX 1060'da G-Sync Özelliği Mevcut Mu?

Eğer monitör Free sync'se ilerleyen zamanlarda G sync kullanırsınız. He bu arada 700 serisinden sonra G sync kullanılıyor. Yani tabii ki siz de G sync kullanabilirsiniz.

Monitör desteklemediği için gözükmüyor büyük ihtimalle. Mevcut sistemimde GTX 1060 ekran kartı var. Son sürücü ile Nvidia, freesync özellikli monitörlerde G-sync özelliğini aktif hale getirebilmemizi sağlamıştı. Benim de freesync özellikli monitörümün OSD'si üzerinden freesync özelliğini açtığımda Nvidia kontrol panelinde de G-sync menüsü aktif hale geliyor. Aynı şekilde freesync özelliğini devre dışı bıraktığımda da Nvidia kontrol panelindeki G-sync menüsü gözükmüyor.

FreeSync Monitörde G-Sync Etkisi - Technopat Sosyal

Bilgisayarda yüklü işletim sistemi nedir 8.1 mi?
Windows 10 64 bit
Cevaplar icin tesekkurler. Buyuk ihtimal monitör desteklemedigi icin bulunmuyor.
Monitör desteklemediği için gözükmüyor büyük ihtimalle. Mevcut sistemimde GTX 1060 ekran kartı var. Son sürücü ile Nvidia, freesync özellikli monitörlerde G-sync özelliğini aktif hale getirebilmemizi sağlamıştı. Benim de freesync özellikli monitörümün OSD'si üzerinden freesync özelliğini açtığımda Nvidia kontrol panelinde de G-sync menüsü aktif hale geliyor. Aynı şekilde freesync özelliğini devre dışı bıraktığımda da Nvidia kontrol panelindeki G-sync menüsü gözükmüyor.
Doğru çünkü nvidia son sürücü güncellemesi ile sizlere g-sync özelliğini tanıdı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı