GTX 1070 8G ekrana görüntü gelmiyor

ahmet2626

Hectopat
Daha fazla  
Dün içini temizlediğim bilgisayarımın ekranı açılmıyor. Fanları izledim düzenli bir şekilde çalışıyorlar. Temizledikten sonra bilgisayarımı açmış, oyun oynuyordum fakat bir anda dondu ve hiçbir şey yapamadım yani reset tuşuna bastım. Kasanın içini açıp BIOS pilini çıkarıp 1 dakika bekleyip tekrardan taktım çünkü geçen de aynı şekilde bilgisayarım kitlenmişti fakat BIOS pilini çıkarıp tekrar takınca düzelmişti, fakat bu sefer monitör ekranı açılmıyor. Bilgisayarımı temizleyene kadar böyle bir sorunum yoktu üstelik bu 3. temizleyişim. Kablolarda herhangi bir sıkıntı yok aynı şekilde fanlarda da. Her yardıma açığım şimdiden çok teşekkür ederim.

Sistemim:

Anakart: ECS
Ekran Kartı: MSI GTX 1070 8G
RAM: 12 GB
İşlemci: i7 2600

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün içini temizlediğim bilgisayarımın ekranı açılmıyor. Fanları izledim düzenli bir şekilde çalışıyorlar. Temizledikten sonra bilgisayarımı açmış, oyun oynuyordum fakat bir anda dondu ve hiçbir şey yapamadım yani reset tuşuna bastım. Kasanın içini açıp BIOS pilini çıkarıp 1 dakika bekleyip tekrardan taktım çünkü geçen de aynı şekilde bilgisayarım kitlenmişti fakat BIOS pilini çıkarıp tekrar takınca düzelmişti, fakat bu sefer monitör ekranı açılmıyor. Bilgisayarımı temizleyene kadar böyle bir sorunum yoktu üstelik bu 3. temizleyişim. Kablolarda herhangi bir sıkıntı yok aynı şekilde fanlarda da. Her yardıma açığım şimdiden çok teşekkür ederim.

Sistemim:

Anakart: ECS
Ekran Kartı: MSI GTX 1070 8G
RAM: 12 GB
İşlemci: i7 2600
RAM'lerin hepsini sökün toz varsa temizleyin. Uçlarını silgi ile temizleyin. Daha sonra bir modül takın. Nereye veya hangi slot olduğu fark etmez. BIOS ekranı uyarısı çıkması gerekir. Donanımsal farklılık bulunduğu için. Oradan BIOS'a girin ve hiçbir şey ellemeden çıkın. Biraz kullanın bilgisayarı tek modül ile daha sonra kapatıp diğer modülleri takın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı