GTX 1070 alınır mı?

Bütçe
4300
Fiyatlar bayağı uçmuş. Bende geçen ay ekran kartı aldığımda mevcut kartım Garantili, kutulu olarak GTX 1660 Ti' 3500 liraya aldım. Yine yüksek bir fiyat bu. Garantisi olmayan GTX 1080 ile 1660 Ti'nin fiyatları aşağı yukarı aynıydı. Öneriden ziyade bu kadar yüksek meblağlara bir kart satın alacaksan, garanti kriterini atlamama tavsiyesinde bulunabilirim. Az para değil nihayetinde kartta sorun çıktığı zaman karşında sana yardımcı olacak birini bulamazsın.

Zaten aklıma yatan sıfıra INNO3D 1660 Ti OC RGB'li hazır sistemi almaktı ama yine de danışayım dedim Şu anki kullandığım ekran kartı 940MX ,GT 750 Ti'a geçsem bile gözle görülür fark olur 1660 Ti bana yeterde artar bile

Zaten aklıma yatan sıfıra INNO3D 1660 Ti OC RGB'li hazır sistemi almaktı ama yine de danışayım dedim Şu anki kullandığım ekran kartı 940MX ,GT 750 Ti'a geçsem bile gözle görülür fark olur 1660 Ti bana yeterde artar bile
Merhaba

Bu sıralar ekran kartı fiyatları gerçekten çok uçmuş. Geforce yerine Radeon alternatifleride değerlendirebilirsiniz. Sonuçta almayı düşündüğünüz kartlarda Raytracing ve dllss olmayacak. Safiyane kas gücü olarak Radeon ekran kartları daha uygun fiyatlara bulunabilir.

Merhaba

Bu sıralar ekran kartı fiyatları gerçekten çok uçmuş. Geforce yerine Radeon alternatifleride değerlendirebilirsiniz. Sonuçta almayı düşündüğünüz kartlarda Raytracing ve dllss olmayacak. Safiyane kas gücü olarak Radeon ekran kartları daha uygun fiyatlara bulunabilir.
GTX 1660Tİ, GTX 1070, RTX 2060 denginde ayrıca uygun AMD kart bulması daha zor. Zaten seçenekleri de çok az. Ancak aklıma RX 5600XT ve Vega 56 geliyor bu performans denginde.

GTX 1660 Ti, GTX 1070, RTX 2060 denginde ayrıca uygun AMD kart bulması daha zor. Zaten seçenekleri de çok az. Ancak aklıma RX 5600XT ve Vega 56 geliyor bu performans denginde.

Fakat o fiyata bulmam imkansız en azından sıfırı ve 2. elde de miningli olma olasılığı yüksek ki yine bulamam.

Fakat o fiyata bulmam imkansız en azından sıfırı ve 2. elde de miningli olma olasılığı yüksek ki yine bulamam.
Şuan almak istediğin sistem daha ekonomik bir fiyata geliyor. Daha doğrusu kötünün iyisi diyelim. :) Tek başına GTX 1660Tİ için 5K para isteniyor.

Benim RX 590 dan daha iyi bir kart. Güncel bütün oyunları 1080P ultra da 35-45 FPS oynatabilir. Ama güncel bir kartta değil yani. Bence biraz daha bekleyin. 1660 ti alın. Brnim kart bozuldu bende bekleyip bunu almayı planlıyorum. Stoklar düzelsin de bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı