GTX 1070 ARMOR performansı

Night Fury

Kilopat
Makaleler
1
Yer
izmir
Aslında FTW modelini satın alacaktım ama stok sorunu yüzünden MSI almaya karar verdim. Armor modeli kasam beyaz olduğu için daha güzel olacağını düşündüm. Fakat teknik detaylara bakınca Armor'un 5.9 TFLOPS gücünde olduğunu okudum. 1070 6.8 TFLOPS olduğunu sanıyordum. MSI neden daha zayıf bir model çıkarsın ki. Bir yanlışlık var değil mi? Vatan'da 2350TL'ye satılıyor fiyat uygun mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.

GALAX GTX 1070 EX OC kullanıyordum. Performansı harikaydı. Ama 16 gün içinde arıza yaptı. Suan gönderdim Teknobiyotiğe.

ARMOR modeli OC edition ama? Ayrıca izlediğim onlarca testte 65 derecenin üzerine çıkmıyor nasıl yanacak bu kart? Aslında ben EVGA FTW modelini hepsiburada'dan sipariş ettim. Haftalardır daha kargoya bile vermediler! Ürün tedarik aşamasında yazıyor hala. Artık iptal edeceğim. Bu yaşadıklarımdan sonra hepsiburada'dan alışveriş yapacağımı sanmıyorum. ARMOR performansı 5.9 TFLOPS olamaz değil mi? Aynı fiyata Zotac AMP modeli var ama üzerinde OC edition yazmıyor. Alışverişi Vatan'dan yapacağım çünkü 3 haftadır Render yapamıyorum işler iyice aksadı acil satın almam gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı