ASUS ROG STRIX GTX 1070 vs MSI Armor GTX 1070

Gtx 1070 Armor kullanıyorum ve yaklaşık 3 yıl oldu alalı halen daha tam yükte iken 61-64 derecede çalışıyor. Termal macunu da değiştirmedim halen orjinal macun duruyor. Kozmetik olsun istiyorsanız Rog alabilirsiniz ama Armor alırsanız kesinlikle herhangi bir eksiğini hissetmeyeceksiniz. Stok olarak Armor modeli oyunda iken 1936mhz'de çalışıyor. Ekstra hız aşırtma yapmayı da denedim +100mhz GPU overclock edildiğinde 66-68 derecelere çıktı en fazla fanlar otomatikte iken. Bence Armor modelinin en büyük eksiği sadece backplate olmaması.

Yorum yapan herkese teşekkür ederim. Msi armor malesef satılmış. Asusa ek olarak gigabyte g1 gaming buldum 10 ay garantisi var 1500₺.
Rog strix ile anlaşırsak yarın gideceğim arkadaş biraz satmak istemiyor gibi. Gigabyte hakkında düşünceniz nedir? G1 gaming 3 fanli model 10 ay garanti var.
Asus Rog Strix gtx 1070ti aldım. 1 yıl garantili. 1700₺. Yardımcı olan arkadaşlarla teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı