GTX 1070 CS:GO anlık takılma sorunu

OnuRBayraM

Kilopat
Merhabalar,

Ben genel olarak boş vakitlerimde CS:GO oynuyorum fakat şöyle bir problemim var. CS:GO ve bazı oyunlarda anlık FPS dropları yaşıyorum, 1-2 saniyelik küçük droplar. Dün temiz format attım bilgisayara fakat aynı.
PC özellikleri şu şekilde:
16 GB RAM
GTX 1070 ekran kartı
i5 8400 işlemci
Samsung 750 EVO 120 GB SSD
WD 1 TB HDD
Çözümü hakkında tavsiye verecek veya yorumda bulunacak biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da bazı dosyalar bozuk olabilir, işlemcinin ekeran kartına darboğaz yapacağını sanmıyorum, RAM'inin de yetersiz kalacağını sanmıyorum. Sen bi CS:GO'daki dosyaları tamir etmeye çalış, olmazsa yeniden yükle. Muhtemelen yazılımsal bir sorun.

Arkadaşın dediği gibi CS:GO'yu tekrar yüklemeyi deneyebilirsin. Fakat benim en şüphelendiğim oyunda yüksek sıcaklıktan dolayı anlık FPS düşüşleri yaşanabilir. Oyundaki ortalama sıcaklık değerlerinizi paylaşırsanız daha yardımcı olabilirim.

CS:GO'da bazı dosyalar bozuk olabilir, işlemcinin ekeran kartına darboğaz yapacağını sanmıyorum, RAM'inin de yetersiz kalacağını sanmıyorum. Sen bi CS:GO'daki dosyaları tamir etmeye çalış, olmazsa yeniden yükle. Muhtemelen yazılımsal bir sorun.
Şöyle bir durum mevcut, CS GO’yu silip HDD yerine SSD’ye kurdum daha çok anlık drop yemeye başladım. Problemin sıcaklıktan olacağını pek sanmıyorum BF1 ultra ayarlarda ne bir drop oluyor ne de bir takılma fakat testi nasıl yapacağım hakkında bilgi verirseniz onu da test edebilirim.Problem neyden kaynaklı hala anlayabilmiş değilim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı