Çözüldü CS:GO anlık takılma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vanga28

Decapat
Daha fazla  
Ortalama 200 300 FPS alıyorum ama anlık takılıyor.
Kardeşim ping görebilmek için geliştirici konsola "ping" yazmış ondan sonra oldu diyor.
Sorun ne olabilir? Sistem yeterli her gün oynadığım oyun kardeşim bir gün oynadıktan sonra oldu. Diğer oyunlarda Valorant vs problem yok kardeşim oyun içinde konsola ping yazdıktan sonra CS de böyle bir problem olmuş silip yükledim ama düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kasmadan oynuyordum pingi görmek için bu kodu yazmış, yazdigi anda takilmaya başlamış. Şu an RDR 2 oynuyorum yüksek ayarlarda, en ufak donma yok. Cloud eşitlemesini devre dışı bırakıp sildim, şu an tekrar yüklüyorum.

Yeniden yükledim ayni. Şunu da fark ettim CS'de baskalarini izlerkend e takılıyor.

Sorunu şöyle çözdüm: Önceden C diskinde yüklüydü, oyunu kaldırıp D diskine yükledim, sorun çözüldü.
Geliştirici konsolar Ping yazdıktan sonra olmuş.
Onunla alakalı olduğunu sanmıyorum. Cihazda ısınma var mı? Oyun açıkken görev yöneticisinden hangi ekran kartını kullanıyor ona baakr mısınız?

Kasmadan oynuyordum pingi görmek için bu kodu yazmış, yazdigi anda takilmaya başlamış. Şu an RDR 2 oynuyorum yüksek ayarlarda, en ufak donma yok. Cloud eşitlemesini devre dışı bırakıp sildim, şu an tekrar yüklüyorum.

Yeniden yükledim ayni. Şunu da fark ettim CS'de baskalarini izlerkend e takılıyor.

Sorunu şöyle çözdüm: Önceden C diskinde yüklüydü, oyunu kaldırıp D diskine yükledim, sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı