Çözüldü GTX 1070 Detroit Become Human Vulkan 1.1 Support hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

PizzaliPuding

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
gtx 1070
İşlemci
i3 9100F 5 ghz
Merhaba. Epic Games'ten Detroit aldım fakat unable to find a suitable Graphics Card with Vulkan 1.1 Support diyor fakat kartım. GTX 1070 bu hatayı nasıl çözeceğim?

Çözüm
Merhaba. Epic Games'ten Detroit aldım fakat unable to find a suitable Graphics Card with Vulkan 1.1 Support diyor fakat kartım. GTX 1070 bu hatayı nasıl çözeceğim?

Hocam oyuna dosya doğrulama ve erkan kartına driver Update yaparak deneyebilirsiniz bu arada işlemci nasıl 5GHz :D
Hocam oyuna dosya doğrulama ve erkan kartına driver Update yaparak deneyebilirsiniz bu arada işlemci nasıl 5GHz :D

Sorunu hallettim NVIDIA'nın kendi sitesinden Driver'ı yeniden indirdim son sürümü. halbuki benim de son sürümdü tuhaf. İşlemci 5 GHz'ye kadar çıkabiliyor OC ile ama ben 2.4'te kullanıyorum sanırım.

Sorunu hallettim NVIDIA'nın kendi sitesinden Driver'ı yeniden indirdim son sürümü. Halbuki benim de son sürümdü tuhaf. İşlemci 5 GHz'ye kadar çıkabiliyor OC ile ama ben 2.4'te kullanıyorum sanırım.

Çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim ve işlemciniz OC desteklemiyor Boost ile 3.6 GHz'e çıkıyor iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı