GTX 1070 Founders Edition vs MSI GTX 1070 Gaming X

İkisinden birini alacağım arkadaşlar. Sizce hangisini almalıyım? Founders Edition daha iyi diye biliyorum ama sitede daha ucuz gözüküyor. Sizlere danışmak istedim, şimdiden teşekkürler.

Bir arkadaş demişti forumda onun sözüdür benim değil "Failure Edition" diye :D kesinlikle "Gaming X" modelini almalısın. Tartışmaya kapalı. Hatta konuyu bile kitleyebilirsin ;)

Gaming X almalısın. Soğutması çok daha iyidir. Founders Edition'un soğutması diğer nesillerde referans olarak adlandırılan Nvidia'nin çıkardığı kartlardan daha iyidir ama özel soğutmalar varken F.E. alınmaz.

Ben 2.5 senedir referans alırım. Liquid soğutmaya sahip olduğumdan hem ilk çıktığında alırım hem ucuz hemde sorunsuz olurlar. Coilwhine yaşatmazlar. Soğutmaya önem veriyorsanız SeaHawk önerebilirim. Yada tavsiyem benim gibi yapın; gidin soğutmanızı kendiniz alın birde referans alın. Yeni aldığınız her karta takılabiliyor zaten. Ben 2.5 senedir sıvı soğutma kullanıyorum 770 970 980 ve şimdi 1070'lerde kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı