GTX 1070 ile 4500-500 TL sistem

Vatan bilgisayar ve hepsi burada çoğu ürünü piyasa fiyatının üstünde satıyor. İndirim yapıyorlar ara sıra ve başka yerden alabileceğimiz fiyata geliyor. Bazı ürünler de indirim ile piyasadan ucuza geliyor. Yani sinerji, teknobiyotik ve inventus gibi sitelerden de sistem kararını verdikten sonra fiyat analizi yapmalısın. Baya fiyat farkı çıkabiliyor. Ürünler aynı garantileri de aynı sonuçta siteler de güvenilir.

@onethre bence kafasını karıştırmayalım :D şaka bir yana ben daha çok pencereli kasa seviyorum ya satın aldığınız şaheseri insan görmek istiyor tabi zevkler ve renkler tartışılmaz :).

Bende pencereli kasa tercih ediyorum z11 plus düşündüm ama zalman kasaların içi dar oluyor diye duydum ne kadar doğrudur ?

Bende aksine oldukça geniş ve havadar olduğunu duydum ancak kullanmadığım için sizi yönlendirmek istemem, ben size linkini attığım V51 kasaya kafayı takmış durumdayım, onu alacağım :D herkesin kendi tercihi.

Z11 plus yerine genelde Z11 neo tavsiye ediliyor. Ben daha önce Dark n10 kullandım. Fena değil, çok iyi de değil. Corsair spec alpha sipariş verip iade ettim beğenmedim. SilverStone Primera kasası gelsin diye bekliyorum.

Skylake 6700k ve Msi Gaming M5 Anakartlı Sisteme Uyumlu RAM ve Kasa

En son yorum da Dark n10 bakabilirsin. Gayet geniş iç hacmi, fiyat uygun. K serisi almaz dediğim gibi i7 6700 alırsan gayet mantıklı bir kasa olur. Biraz zevk meselesi kasa işi açıkçası ama çok seçenek yok fiyata göre genel olarak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı