GTX 1070 ile mining yapılır mı?

Arkadaşlar Asus ROG Strix GeForce GTX 1070 OC Gaming adlı karta sahibim şimdi ben oyun oynayacağıma NiceHash ile para kazanıyım diyorum ama kâr eder miyim? NiceHash üzerinden elektrik masrafı dahilinde ayda 600 TL gibi bir kârdan bahsediyor ama ne kadar doğrudur bilemem.

Eki Görüntüle 978689

Ethermine'de 24 saat yap orada ok işaretleri var onlara basarak haftalık aylık kazancını net doğru bir şekilde gösteriyor elektrik faturana maksimum 50TL yansır, PC'yi kullanmazsan 40 35 TL falan olur.
Hocam ben bu kadar çok para olduğunu bilmiyordum... Şu anki değerlerim bu şekilde nasıl ayarlamalıyım bunları?
Eki Görüntüle 978739

Sıcaklık değerleri niye öyle arada pik yapmış oyun falan mı oynuyorsun?

Ethermine'de 24 saat yap orada ok işaretleri var onlara basarak haftalık aylık kazancını net doğru bir şekilde gösteriyor elektrik faturana maksimum 50TL yansır, PC'yi kullanmazsan 40 35 TL falan olur.

Sıcaklık değerleri niye öyle arada pik yapmış oyun falan mı oynuyorsun?
Şuan değil ama normalde oynuyorum o yüzden oc yapmıştım. Şimdi ise oyun oynamak yerine para kazanıyım dedim.

Dosya Ekleri

• 22.jpg
    22.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 56
Hocam ben bu kadar çok para olduğunu bilmiyordum... Şu anki değerlerim bu şekilde nası ayarlamalıyım bunları?
Eki Görüntüle 978739
Power Limit 100
Temp Limit 83
Core Clock 100
Memory Clock 800
Fan hızını sıcaklık değerine göre ayarla.
Memory Clock bir anda arttırma 100 100 arttır 30 saniye aralıklarla. 30-31 MHs görürsen daha arttırma

Herhangi bir yaş kısıtlaması var mı acaba 15 yaşındayım da. Olmaz ise babamın bilgileri ile girerim.

Binance kullanmak için yaşının 18 olması gerekiyor diye biliyorum. Onun haricinde mining sitelerinde yaş kısıtlaması olmadığını gördüm, belki de benim gördüklerimde yoktur. Fazlaca mining sitesi var, hepsinin videosunu izlemedim hocam.

Binance TR sitesinden yaş için açıklama:

Link: BINANCE TÜRKİYE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ | Binance TR

Fotoğraf:

1618658807748.png

Yeni konular

Geri
Yukarı