GTX 1070 ile mining yapılır mı?

Dostum
Memory +800
Clock 0
Power 60

Bu değerleri yazdıktan sonra teker teker clocku - 400 çekmeye çalış daha sonra Memory'i +1000e kadar arttırmaya çalış ve mining performansını azaltmayacak kadar Power'i 60'ın altına deneye deneye indirmeye çalış inmezsede sorun değil.

Ayarları kendin bulman lazım aslında karttan karttan değişiyor uzun süre kullanılmış kartlarda memory clock arttirinca siyah ekran hatası verebiliyor.

Tamam hocam dediğiniz yerlere bakacağım. Peki parayı nasıl çekeceğim?

Kripto para cüzdanın olması gerekiyor. "Binance" diyerek bahsettiğim oydu zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum.
Memory +800
Clock 0
Power 60.

Bu değerleri yazdıktan sonra teker teker clocku - 400 çekmeye çalış daha sonra Memory'i +1000e kadar arttırmaya çalış ve mining performansını azaltmayacak kadar Power'i 60'ın altına deneye deneye indirmeye çalış inmezsede sorun değil.

Power limit 100.
Temp limit 83.
Core clock 100.
Memory clock 800.
Fan hızını sıcaklık değerine göre ayarla.
Memory clock bir anda arttırma 100 100 arttır 30 saniye aralıklarla. 30-31 mhs görürsen daha arttırma.

Hocalarım verdiğiniz değerleri denedim Memory 600-650'den sonra hata veriyor siyah ekran geliyor.

Sizce Speed(mh) ye mi önem vereyim yoksa efficiency ye mi yani elektrik masrafına değer mi kazanç yoksa tasarruflu olmak daha mı kârlı?
Ya da şunu da dene dediğiniz başka değerler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı