GTX 1070 ile SONY KD55X9005B TV Kullanma

CeyhunVatansever

Hectopat
Daha fazla  
I7 6700k &MSI Gaming M7 anakartlı ve MSI GTX1070 8GB ekran kartlı sistemimi, aşağıda kullanmakta olduğum TV'de kullanmak istiyorum. Artı ve eksi yönü ne olur? Yardımcı olabilir misiniz?

Tv modeli SONY KD55X9005B
Panel yazılımlı değil, gerçek 800Hz, 4K UltraHD (3840 x 2160)

Sony Support

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel TV ama o değer hareket tarama hızı, panel yenileme hızı olarak 100hz diye biliyorum ki bu değer bile çoğu led TV den çok daha iyi bir değer. Zaten maksimum 200hz panel yenileme hızı var. (Yanlışım varsa düzeltin)
Genelin üstünde bir performans almanız kuvvetle muhtemel, ama input lag olayı biraz canınızı sıkabilir, tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Güzel TV ama o değer hareket tarama hızı, panel yenileme hızı olarak 100hz diye biliyorum ki bu değer bile çoğu led TV den çok daha iyi bir değer. Zaten maksimum 200hz panel yenileme hızı var. (Yanlışım varsa düzeltin)
Genelin üstünde bir performans almanız kuvvetle muhtemel, ama input lag olayı biraz canınızı sıkabilir, tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Teşekkür ederim henüz deneme fırsatım olmadı ancak çok profesyonel olmadığım için, belirgin olmayan eksi yönleri anlayamayabilirim.Tecrübelerimi paylaşıyor olacağım.
Teşekkürler

1 hafta kadar test ettim,oyun gözüyle bir eksisini görmedim.CS:Go'da hatta 3-4 oyun üst üste 1.oldum :) TV'de kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı