GTX 1070 laptop RDR 2'yi Ultra ayarda oynatır mı?

Makaleler
20
Laptop özellikleri şöyle:

16 GB RAM (Dual Channel)
GTX 1070 Ekran Kartı
Intel Core i7 6700HQ
ASUS ROG GL502VS model.

Doku kaliteli "Ultra" diğer ayarlar High'da olacak şekilde 60 FPS verir mi? GTX 1070, RTX 2060 performansında ama internette video bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

16 GB RAM (Dual Channel)
GTX 1070 Ekran Kartı
Intel Core i7 6700HQ
ASUS ROG GL502VS model.

Doku kaliteli "Ultra" diğer ayarlar High'da olacak şekilde 60 FPS verir mi? GTX 1070, RTX 2060 performansında ama internette video bulamadım.

30 FPS oynarsınız.

Verir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

30 FPS oynarsınız.

30 FPS nedir 1050 Ti mı bu?

Verir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

30 FPS nedir 1050 Ti mı bu?
Hocam laptop ama yine de verir mi?
Yeni gördüm hocam videoyu gerçekten de veriyomuş.

Hocam laptop ama yine de verir mi?
Yeni gördüm hocam videoyu gerçekten de veriyomuş.
Bu atılmış olan benchmark videosu halihazırda bir laptopa ait. Konu sahibinin tek farkı işlemcisinin biraz daha düşük olması ki bunun da aşırı fazla fark edeceğini sanmam. GTX 1070 Mobile de olsa güçlü bir kart ve rahatlıkla oynanır.

16 GB RAM (Dual channel)
GTX 1070 ekran kartı.
Intel Core i7 6700HQ.
ASUS ROG GL502vs model.

1070'li sistemli internet kafede denemiştim Full Ultra yapmayı sanırım 40 45 FPS veriyordu high yaparsanız büyük ihtimalle alırsınız.

Bu adamın yaptığı testler güzel saçmalıyor. Demek 5500 XT 4 GB daha fazla FPS veriyor ultrada 😂 . İki test de kendisine ait.

Performansı, masaüstü 1660S denk gibi birşey işte. Belki az bile olabilir. Öyle hesap edin.

Geri
Yukarı