GTX 1070 mi yoksa GTX 1660 mı?

JerusAlem

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. bu 2 kart arasında kararsız kaldım. birini alacağım. 2. el temiz Gigabyte 1070 buldum FPS testlerinde az farkla 1070 önde gibi ama biri 8 diğeri 6 GB ileriye dönük olması açısından sizce hangisini almalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne gibi?

Hocam çoğunluk 1660 Ti diyor iyice kafam karıştı.

Bir video açmadan yazı yazılıyor ve ben bunu anlamıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne gibi?

Hocam çoğunluk 1660 Ti diyor iyice kafam karıştı.

1900TL'ye (+-100/200) 1660Ti bulabiliyorsanız, elbetteki onu alın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çoğu durumda, aralarındaki ortalama "10" FPS'lik fark belki sizin gözünüze çok görünmüyor olabilir ancak oldukça ciddi bir değerdir kendileri.

Hocam kasttettiğiniz ben isem izledim bunu bazı oyunlarda FPS'ler başa baş çok az fark var biri yeni nesil ama 6 GB diğeri eski ama 8 GB hangisi daha uzun vadeli olur diye o yüzden zaten kararsız kaldım bu konuyu açtım.

Hocam herkes biliyor 1070'in gücünü merak etmeyin ama 1660 sıfır 1070 2. el eğer arkadaş güvenilir birinden testlerini yaptırıp alacaksa 2. el 1070 alınabilir ama ben teknolojik aletlerde mümkün olduğunca sıfır alınması taraftarıyım bu yüzden 1660 önerdim.

Geri
Yukarı