GTX 1070 sistem maksimum 60 FPS sorunu

Mustafaww

Kilopat
Daha fazla  
Oynadığım oyunlarda sürekli 60 FPS alıyor. VSYNC açsam da kapasam da aynı, ayarları düşüğe alsam da aynı, değişmiyor. Darboğaz olduğunu düşünmüyorum. Sıkıntı nedir bilen varsa söyleyebilir mi? Sistemim:
  • İşlemci: i5 8600k
  • Anakart: MSI Z370 GamingPlus
  • Ekran kartı: iGame GTX1070
  • RAM: Gskill 8GB 3733 MHz
  • PSU: VS650

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığım oyunlarda sürekli 60 FPS alıyor. VSYNC açsam da kapasam da aynı, ayarları düşüğe alsam da aynı, değişmiyor. Darboğaz olduğunu düşünmüyorum. Sıkıntı nedir bilen varsa söyleyebilir mi? Sistemim:
  • İşlemci: i5 8600k
  • Anakart: MSI Z370 GamingPlus
  • Ekran kartı: iGame GTX1070
  • RAM: Gskill 8GB 3733 MHz
  • PSU: VS650
Dar boğaz olduğunu söyleyebilmemiz için oyun içi görüntü atmanız gerekiyor MSI Afterburner indirin ve OSD göstergelerini açın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun DVR ayarını kontrol edin.
Başlat>Ayarlar>Oyun>Oyun DVR sekmesini açın.
Ben oyun oynarken arka planda kaydet seçeneğini kapalı olarak değiştirin.

Screenshot_1.png

Oyun esnasında video çekiyorsanız kayıt programı FPS sabitleyebilir.
Nvidia Shadowplay, Fraps, Bandicam vb. yazılımlardan birini kullanıyorsanız kontrol edin.
MSI Afterburner yazılımını sizden forum içerisinde değerler istenmediği sürece bilgisayarınızda bulundurmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı