GTX 1070 Sistem Toplama

• Konuyu başlatan Hic
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 939

Hic

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar kendime göre bir sistem toplamaya çalıştım sizce bu sistemin dezavantajları nelerdir? Ya da sizin sistemde değişiklik önerileriniz nelerdir? Sistemi ilerisi içinde güncellenebilir olarak toplamak istedim. Sisteme SSD eklentisi yapmadım şuan hazırda kullandığım SSD var onu sisteme eklemeyi düşünüyorum. Yakın zamanda da parçaları alıp birleştirmeyi düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

8000 monitör dahil.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar kendime göre bir sistem toplamaya çalıştım sizce bu sistemin dezavantajları nelerdir? Ya da sizin sistemde değişiklik önerileriniz nelerdir? Sistemi ilerisi içinde güncellenebilir olarak toplamak istedim. Sisteme SSD eklentisi yapmadım şuan hazırda kullandığım SSD var onu sisteme eklemeyi düşünüyorum. Yakın zamanda da parçaları alıp birleştirmeyi düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 197393
Güç kaynağı çok abartı. 700W yeterli olacaktır. 4K yerine 2k tercih etmelisin 1070 için 4K biraz fazla olmuş. Ayrıca anakartın vatan bilgisayarda bile daha ucuz. GIGABYTE Z170X-Gaming 7 Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3866MHz(OC) USB 3.1 Anakart

Hepinize teşekkür ederim öncelikle arkadaşlar güç kaynağını yüksek tutmamın sebebi bir tane daha ekran kartı ekleme durumum olacağından dolayıdır garanti olmasını istemiştim bu yüzden.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı