GTX 1070 Sistem Winfoes Kernel Mode driver hatası

treearms

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

Nvidia windows kernel mode driver stopped responding and has successfully recovered hatası alıyorum. Sistemim i7 6700k CPU, MSI GTX 1070 GPU, MSI z170a m5 anakartim, 2x8GB gskill 2800 MHz RAM ve hydro 850W FSP PSU. RAM'lerimi test ettim bir sorunla karsilasmadim. DDU ile GPU driverlarini kaldirip eski surumlerini de test ettim. Guc seceneklerinden yuksek performansa da aldim. İsletim sistemimin butun guncellemelerini ekran kartinin da butun guncellemelerini yaptim. Bu sorunu eski sistemimde voltaj sabitleyerek cozmustum tekrar boyle bir yola basvurmak istemiyorum. BF4'de %99 GPU kullanimi ile 70 dereceyi gecmiyor ekran karti. Ultra ayarlarda sıkintısız oynuyorum ama her turlu mode driver hatasi aliyorum. Ayrica BF4 de kasma takilma sorunu olmamasina ragmen WoW'da 40 FPS'lere kadar dusup cok fena drop yasiyorum. Ne yapmami onerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı