GTX 1070 sisteme 280Hz 1ms G-Sync monitör darboğaz yapar mı?

ismailkae

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler, sistemim ekran kartı GTX 1070, işlemci i7 6700K, acaba 1920x1080 çözünürlükte monitöre geçiş yapsam Valorant, BF5 tarzı oyunlarda darboğaz yapar mı? Teşekkürler.
ASUS TUF Gaming VG259QM monitör almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant veya BF gibi oyunlarda 280FPS almanız biraz zor, 150 civarı alırsanız aşırı rahatsız edeceğini sanmam fakat yine de kasıyormuş gibi hissettirebilir.

İyi günler, sistemim ekran kartı GTX 1070, işlemci i7 6700K, acaba 1920x1080 çözünürlükte monitöre geçiş yapsam Valorant, BF5 tarzı oyunlarda darboğaz yapar mı? Teşekkürler.
ASUS TUF Gaming VG259QM monitör almayı düşünüyorum.
dün 1700tl satıştaydı o ekran

TUF serisini önermem, zort bir seri. Dell AW2521HFL'e yönelin.

TUF serisini önermem, zort bir seri. Dell AW2521HFL'e yönelin.
Aga sen neden her formda dellin bu modelini övüyorsun? Dellin fiyati 5200tl bu monitör 3900tl. Dellin Türkiye distribütörü bu kadar övmedi monitörü. Ayrica tuf serisinden cok monitör kullandim hic bir sorun cikmadi. Bu kadar kötülemenin altinda ne var acaba merak konusu.

Aga sen neden her formda dellin bu modelini övüyorsun? Dellin fiyati 5200tl bu monitör 3900tl. Dellin Türkiye distribütörü bu kadar övmedi monitörü. Ayrica tuf serisinden cok monitör kullandim hic bir sorun cikmadi. Bu kadar kötülemenin altinda ne var acaba merak konusu.
Sende sorun çıkmadıysa diğerlerinde de çıkmayacak diye bir kaide yok. Bir sürü kullanıcı kötü renk modları, arka aydınlatma ve iç yapı sorunlarından şikayetçi.

Rakibi olan ürünlere göre çok daha iyi. Tepkime, fiyat, iç yapı, kasa kalitesi olarak oldukça dolu bir monitör. Ayrıca Dell.

Stokta olduğu zaman neredeyse aynı fiyattalar.

Geri
Yukarı