GTX 1070 Sisteme AOC AGON AG241QX Monitör Alınır mı?

emrey25

Hectopat
Arkadaşlar bir sistem topladım fakat yeterli bütçe olmadığı için monitörü sona sakladım, şimdi 1070 için herkes 2k öneriyor. Ben de bu monitörü almayı düşündüm ama FreeSYNC yani AMD destekli, Nvidia destekli olan ise 1100 TL daha pahalı, bu monitörü alırsam ne gibi kayıplar yaşarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gtx 1070 için 2k kullanmış biri olarak bence fazla derim çoğu oyunda 60 fps üzerine çıkamıyor ultra takıntın varsa kesinlikle 1080 p al çok fark etmiyor oyunlar daha akıcı oluyor ve samsung C24fg73 ü kesinlikle öneririm hem va panel hemde 1583 tl renk kalitesi çok iyi tn panele bence para verilmez kesinlikle 1070 ile çok memnunum ve en ufak bir yırtılma,takılma gibi sorunlar yaşamadım.

Kesinlikle bu monitörü tavsiye ediyorum. Linkini attığın monitörden 300 TL daha fazla verirsen NVIDIA G-Sync özelliğini kullanabilirsin.

Dell S2417DG 23.8" 1ms 165Hz (HDMI+Display+4xUsb3.0 ) G-Sync Fiyatı

Ayrıca monitörü aldıktan sonra DisplayPort ile bağla. Eğer TN Panel diye bir takıntın varsa da renk ayarı yapabilirsin. Bu monitörde renk ayarı yapılabiliyor.

Kesinlikle ve kesinlikle dell e bulaşma donanmım haber forumuna bak ne demek istediğimi anlarsın 6 kişi aldık 5miz color banding ve ghosting sorunları nedeniyle iade ettik ucuz etin yahnisi misali dell almada ne alırsan al o derece yani sonra iade etmek için uğraşırken git va panel al samsung yada msi

Kesinlikle bu monitörü tavsiye ediyorum. Linkini attığın monitörden 300 TL daha fazla verirsen NVIDIA G-Sync özelliğini kullanabilirsin.

Dell S2417DG 23.8" 1ms 165Hz (HDMI+Display+4xUsb3.0 ) G-Sync Fiyatı

Ayrıca monitörü aldıktan sonra DisplayPort ile bağla. Eğer TN Panel diye bir takıntın varsa da renk ayarı yapabilirsin. Bu monitörde renk ayarı yapılabiliyor.
Ne yazık ki bu monitörde herkes color banding sorunu yaşıyor. Youtube'a dell s2417dg color banding yazarsanız ilginç bir şekilde hep Türkler video atmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı