GTX 1070 sürücüsü kurulmuyor

SemihAteş

Hectopat
Daha fazla  
Elimde MSI X470 anakart ve Asus Rog Strix GTX 1070 ekran kartı var.
İşletim sistemim Windows 10. Ekran kartını hiçbir türlü kuramıyorum, Nvidia kuruluma devam edemiyor hatası alıyorum. Servise gönderdim ekran kartını
hiçbir sorun yok dediler. Anakart desteklememe ihtimali ya da Windows 10 Build farkı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorunu bende yaşamıştım. Microsoftun sitesinden windows 10 un en güncel versiyonunu yükleyerek kurabilmiştim driverı. Daha sonrada geforce experience programını kurarak tekrar yüklemiştim. Önce dediğim programı yükleyip sürücü yüklemeyi deneyin eğer olmazsa windowsun en güncel sürümünü indirip kurulum yapın muhtemelen kurulacaktır.
Aynı sorunu bende yaşamıştım. Microsoftun sitesinden windows 10 un en güncel versiyonunu yükleyerek kurabilmiştim driverı. Daha sonrada geforce experience programını kurarak tekrar yüklemiştim. Önce dediğim programı yükleyip sürücü yüklemeyi deneyin eğer olmazsa windowsun en güncel sürümünü indirip kurulum yapın muhtemelen kurulacaktır.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı