GTX 1070 ve İ5 6500 Sistem PUBG'da Kaç FPS Verir?

Youtube üzerinden pek çok test mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Günceldir bende şimdi aynı sistem kendimde deniyeceğim 10 dakika kaldı oyunun yüklenmesine oyunum yüklensin yazıcam sana

Mediumda boş bir yere bakarken 70 fps uçaktayken 25-30 fps başlamadan önce 40 fps felan normal mi ?

Mediumda aldığım fpsi adam ultrada alıyor videoda.

Yarın yaparım yatıcam şimdi sağol yarın dönüş yaparsan sevinirim.

Nvidia geforce experience'de pubg gözükmüyor oyun ekle kısmına bastığımda klasör seç yeri geliyor ama herşey kasıyor ve donuyor nvidia geforce experience uygulamasında.

2 k ya alamadım ama benim bayadır var bu ayar 2715x1527 yaptım ve ultra yaptım oyun başlarken işte oyuncuların olduğu yerde 35-50 fps uçakta 15-30 normal yerde 40-70 (dönüş yaparken çok kasıyor) gpu 59 sıcaklık ile başlıyor 75 e çıkıyor 20 dakikada

Sürücüler güncel midir ? Eğer normal arayüzde bile kasıyor ise bir format attırın, virüs olabilir bilgisayarınızda.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı