GTX 1070 ve i5 6600K sistem alınır mı?

Almalı mıyım?

• Al

• Alma

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Onur#

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı Üniversite
Arkadaşlar bir arkadaşım masaüstü toplama bilgisayarını satmak istiyor. Ben alabilirim dedim ama monitörü biraz kafamı karıştırdı. Kasayı ayrı monitörü ayrı satmak istemiyor. Sizce almalı mıyım? Monitörde kararsız kaldım.
i5 6600K + soğutucu markasını bilmiyorum
Asus ROG Strix GTX 1070 8GB
Asus Z170-K anakart
GSKILL (8x2) 16 GB 2400 MHZ RAM (keşke 2800 ya da 3200 alsaymış :))
Samsung 750 EVO 250 GB SSD
Xigmatek Asgard 382 pure black edition kasa 600W Zalman PSU (keşke PSU sertifikalı olsaymış)
Asus 23.6" VS239HV 1080P 60HZ 5MS IPS (1 MS olsa direk alıcam sistemi :) )
Kasa 2-3 aylık içindekilerle birlikte daha yeni Monitör 1 yıllık 2 yıl daha garantisi var. 4000TL sizce ne yapayım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG_4291.PNG
Oyuncular için IPS uygun değildir. Uygun olanı ise çok pahalı AOC G2260VWQ6 eğer oyuncuysan FreeSync al. Çok daha hızlıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkadaş kasa ve monitörü ayrı ayrı satmıyor ikisini birlikte satıyor.

Fiyatı uygun. Bilgisayarda genellikle oyun oynayacaksan bellek frekansın yüksek olması sana getiri sunmaz. Zalman güç kaynakları iyidir, sertifikaları olmasa da yüksek verimliliğe sahiptir. Sistemde beğenmediğim tek şey kasa oldu o kadar. Monitör de kullanım alanına uygun değil ama fazla sorun yaratacağını düşünmüyorum. Aldığın an ikinci el ilan açarsın. Elbet bir alıcısı olur. Alıcı çıkana kadar da kullanırsın. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı