GTX 1070'den RX 580 geçilir mi?

NorinRadd

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 12100f

Gigabyte rx 5600xt 6 gb vram

2x8 gb ram

Gigabyte H610M K
Bir bilgisayarcıya gittim ve GTX 1070 ekran kartıma bakım yaptırırken RX 580'le takas yapmayı teklif etti. İşlemcim i5 9400F internette gördüğüm kadarıyla işlemcim galiba ekran kartını besleyemiyor. Sizce geçilir mi?

Bir bilgisayarcıya gittim ve GTX 1070 ekran kartıma bakım yaptırırken RX 580'le takas yapmayı teklif etti. İşlemcim i5 9400F internette gördüğüm kadarıyla işlemcim galiba ekran kartını besleyemiyor. Sizce geçilir mi?

Hayır, geçilmez. 1070'in 580'den daha iyi performans vermesi lazım.

Hayır, geçilmez. 1070'in 580'den daha iyi performans vermesi lazım.

Bazıları işlemcin sorun çıkartır diyor bazıları çıkarmaz diyor GTX 1070 için. O yüzden bir sorayım dedim.

Hayır, çıkarmaz. 9400F gayet güçlü bir işlemci. 1070'i rahatlıkla besler yani.

Rahatlıkla besler Biraz absürt kalır. İşlemciye yük bindiren oyunlarda o işlemci o ekran kartını 1080p Ayarda besleyemez.
Genel olarak Darboğazı hissettirecek türden yapmaz. İşlemciye yük bindiren oyun dışında.
Soruya dönersek Geçme.

Rahatlıkla besler biraz absürt kalır. İşlemciye yük bindiren oyunlarda o işlemci o ekran kartını 1080p ayarda besleyemez.
Genel olarak darboğazı hissettirecek türden yapmaz. İşlemciye yük bindiren oyun dışında.
Soruya dönersek geçme.

Şu an Marvel Spider-Man oynuyorum. Çok değişken yüzdeler oluyor. Ekran kaydına alayım mı?

Geri
Yukarı