GTX 1070'in yanına kart önerisi

• Konuyu başlatan eIu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 498

eIu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kurban bayramında almayı düşünüyorum. 1070'im var, yanına sizce hangi kartı alayım? Ya da onu ikinci el olarak satıp daha yeni bir kart mı alayım? 3.5k ile 4.5k arası bütçe.

Merhaba arkadaşlar, kurban bayramında almayı düşünüyorum. 1070'im var, yanına sizce hangi kartı alayım? Ya da onu ikinci el olarak satıp daha yeni bir kart mı alayım? 3.5k ile 4.5k arası bütçe.

Yanına alayım derken CrossFire mı yapmak istiyorsunuz çift ekran kartı falan?

Alacağın kartı ya da bu kartı kullanman gerekiyor. Ya da çift ekran kartı istiyorsan bir tane daha 1070 alıp sli yapabilirsin de her oyunda etkili olmuyor diye biliyorum.

Tam olarak daha güçlü ekran kartına ihtiyaç duymanızın nedeni nedir? GTX 1070 daha hala güçlü ve tatmin edici bir kart.

2K/4K oyunculuk veya hızlı grafik render almanızı gerektiren özel yazılımlar üzerinde çalışmak gibi bir hedefiniz varsa o zaman bütçeye ve işlemciye göre daha yüksek bir model düşünülebilir.

Tam olarak daha güçlü ekran kartına ihtiyaç duymanızın nedeni nedir? GTX 1070 daha hala güçlü ve tatmin edici bir kart.

2K/4K oyunculuk veya hızlı grafik render almanızı gerektiren özel yazılımlar üzerinde çalışmak gibi bir hedefiniz varsa o zaman bütçeye ve işlemciye göre daha yüksek bir model düşünülebilir.

1070 evet, hala iyi bir kart ama 1-2 yıl sonra ömrünü yitirecek, daha güncel kartlara geçiş yapmak daha iyi olmaz mı?

Şu piyasada ekran kartı alınmaz biraz bekleyin belki düzelir.

Teşekkürler öneri için. 2. el de olur bana, çok bir sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı