Alıcı GTX 1080/1080 Ti, RTX 2070/3060, RX 5700 XT/6600 XT alınır

DelerSS

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bilgisayarım için başlıkta yazan modellerin herhangi birinden bir adet arıyorum. Elinizde satılık varsa konuya fiyatıyla birlikte yazabilirsiniz.

MSI GTX 1080 Gaming X mevcut, kutusu var eksiksiz. 4500TL.

Son düzenleme:
İkinci el almak yerine Amazon'un kendisinin sattığı RTX 3060'ı almak daha mantıklı olmaz mı? Fiyatı kargo ve vergiler dahil 5738₺.
Acaba soğutma performansı nasıldır ?

İkinci el almak yerine Amazon'un kendisinin sattığı RTX 3060'ı almak daha mantıklı olmaz mı? Fiyatı kargo ve vergiler dahil 5738₺.
Yen kurunu kaçtan hesapladınız? Vakıfbankın şu anki kurundan hesaplarsak 6000 lira ediyor çünkü.

Bu arada japonyadan almak daha mantıklı. Ben Zotac Twin modelini 5300 liraya aldım. Gece geç saatlerde bakarsanız 60000 YEN civarına düşüyor.

Alıcak arkadaşlar kuru haftaiçi hesaplasın haftasonu bakmayın.
Yen kurunu kaçtan hesapladınız? Vakıfbankın şu anki kurundan hesaplarsak 6000 lira ediyor çünkü.

Bu arada japonyadan almak daha mantıklı. Ben Zotac Twin modelini 5300 liraya aldım. Gece geç saatlerde bakarsanız 60000 YEN civarına düşüyor.

Amazon.co.jp ülke dışından kayıtları banlıyor falan diyorlardı veya alışveriş yapmak istediğinizde banlıyorlar diyorlardı, bu durumun aslı nedir?

Birde alınan ürünlerin garantisi olmuyor sanırım 30 günlük iade süreci sonrasında doğru mu?

Amazon.co.jp ülke dışından kayıtları banlıyor falan diyorlardı veya alışveriş yapmak istediğinizde banlıyorlar diyorlardı, bu durumun aslı nedir?

Birde alınan ürünlerin garantisi olmuyor sanırım 30 günlük iade süreci sonrasında doğru mu?
Benim hesabım kapatılmadı 4. kartımı alıyorum, garanti durumu yurdışındaki tüm amazonlarda olduğu gibi, garantisi yok yani kartların. Evga hariç global garanti veren firma yok diye biliyorum. Arkadaş 2. el alacakmış, aradığı kartların bazılarında zaten garanti olmayacak o yüzden dışarıdan almasında bir sakınca yok bu nedenle önerdim.

Geri
Yukarı