Satılık GTX 1080 / i7 8700K Kendi Sistemimi Satıyorum

Monitör tek satılıyor mu? Fiyata göre bakabilirim.

Hocam,
  • i3-10100F
  • ASUS PRIME H410M-K
  • ASUS GTX 1650 Super
  • MSI MAG 100M
  • Hydro K 500 W PSU
  • 16 GB XPG Gaming 3000 MHz(çalışırken 2666 MHz) RAM
  • Patriot Burst 480 GB
  • 1 TB WD Blue 7200 RPM HDD
  • 500 GB WD Blue 7200 RPM HDD
HDD'ler hariç hepsinin yirmi birer ay garantileri var. Üzerine 2500 TL düşünür müsünüz? Sadece kasa için düşünüyorum. Biraz ölücülük mü oldu bilemedim ama 🤣 Ben aslında sizinki gibi kasa ve soğutma olarak bir sistem toplayacaktım fakat bütçem yoktu o zaman.

Hocam i3-10100F
ASUS Prime H410M-K
ASUS GTX 1650 Super.
MSI MAG 100M.
Hydro k 500W PSU.
16 GB XPG Gammix 3000 MHz(çalışırken 2666 MHz) RAM.
Patriot Burst 480 GB.
1 TB WD Blue 7200 RPM HDD.
500 GB WD Blue 7200 RPM HDD.
HDD'ler hariç hepsinin 21'er ay garantileri var. Üzerine 2500 TL düşünür müsünüz? Sadece kasa için düşünüyorum. Biraz ölücülük mü oldu bilemedim ama 🤣 ben aslında sizinki gibi(kasa ve soğutma olarak bir sistem toplayacaktım fakat bütçem yoktu o zaman.

Başta da belirttiğim gibi detaylıca inceleyip teklifi değerlendiriyorum endişeniz olmasın. İsterseniz 5000 TL teklif yazın, dalga geçmem, değerlendirirm. Ama tabii uygun bulduğuma onay vereceğim takdir edersiniz ki. Şu an çalışıyorum teklif geldikçe değerlendirip olumlu/olumsuz dönüş yapacağım. Teşekkür ederim ilgi gösterdiğiniz için.
Merhaba, fiyat nedir acaba?
Yazımı dikkatli oku lütfen. Teşekkürler.
Siz söyleyeceksiniz. Ben 500 deyip verecekseniz kabul, 2000/2500 üstünde sıfıra yönelirim.

Umarım aradığını bulursun, anladığım kadarıyla aradığın bende değil. Ben gerekli bilgiyi ilanıma yazdım. İyi forumlar.
Hocam monitörsüz olarak fiyat alabilir miyim?

Teklifini değerlendirebilirim varsa. Teşekkürler.

Başta da belirttiğim gibi detaylıca inceleyip teklifi değerlendiriyorum endişeniz olmasın. İsterseniz 5000 TL teklif yazın, dalga geçmem, değerlendirirm. Ama tabii uygun bulduğuma onay vereceğim takdir edersiniz ki. Şu an çalışıyorum teklif geldikçe değerlendirip olumlu/olumsuz dönüş yapacağım. Teşekkür ederim ilgi gösterdiğiniz için.

Yazımı dikkatli oku lütfen. Teşekkürler.

Umarım aradığını bulursun, anladığım kadarıyla aradığın bende değil. Ben gerekli bilgiyi ilanıma yazdım. İyi forumlar.

Teklifini değerlendirebilirim varsa. Teşekkürler.

Monitörünüzü 800 liraya alırım kargoyu vs. karşılayarak, ilginizi çekmiyorsa görmezden gelebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı