GTX 1080 ile 1080p Monitör KUllanmak

ugurrrr20

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Çoğu insan GTX 1080 ve 1070'i 1080p monitör için almayın diyor. Bunun nedeni ise ekran kartından tam verim alınamamasıymış. Benim düşüncem eğer yanlış bilgim yoksa bu ekran kartını ve 1080p monitör alsam benim için bi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Çünkü oyunlarda benim için kasmaması ve en önemlisi ise 5-6 yıl idare etmesi lazım. Ekran kartından tam verim alamasam bile benim için oyunda kasmasın yeter. GTX 1060 alsam 1080p için 5-6 yıl yüksek ayarlarda götürmez diye düşünüyorum ve bundan dolayı 1080P'de verim alamasam bile beni sonraki yıllarda rahat götürmesini istiyorum. Sizce yanlış mı düşünüyorum yada bu konu hakkında eksik bir bilgim de olabilir. DSR kullansam görüntü çok iyi olmuyormuş konularda okuduğuma göre. Lütfen yardımcı olun biraz arada kaldım 2k veya 4k monitör alacak param yok hepsini kasaya harcayacağım. İyi günler iyi forumlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı çıkmaz. Bende 1080 li sistem toplamaya çalışıyorum. Sizce sistemde sıkıntı varmı ve bu fiyata daha iyisi toplanabilirmi? Sisteme monitör dahil değildir.

Dosya Ekleri

• 5883.jpg
    5883.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 169
Sistemde sorun yok ancak OC yapmayacaksanız 1600X ve hava soğutma gereksiz. Mümkünse kasa ve güç kaynağı ayrı alın. Bunları yaptıktan sonra da bütçe yeterse SSD'yi 240/250 GB yapın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı