GTX 1080 Marka Seçimi

Fırat Yapıcı

Kilopat
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba arkadaşlar. GTX 1080 ekran kartı alacağım ancak çok karasız kaldım. Geçen sefer MSI almıştım ancak bu sefer başka markalara da bakmak istiyorum. MSI'dan hiçbir sıkıntım yok. SanalMarketim'de çok firmanın kartları uygun fiyata gelmiş. Ben de arada kaldım. Deneyimli arkadaşlar kullandığı kartlar ile ilgi yorum ve önerilerini yaparsa sevinirim.

Zotac çok iyi yaptı 1080'i. Ona da bir bakın derim. Çoğu markada coil whine çıktı. Zotac'ta henüz rastlanmadı.

Marka olarak ASUS veya MSİ öneririm, ama öncelikli olarak MSİ alman senin için daha iyi, kaliteli parcalar üretiyor. Asus'ta dayanıklıdır bu yüzden ikisinin arasında bir seçim yapabilirsiniz

Gaming Z modeli az sayıda geliyor incelemeye gelmeyebilir, düz Gaming, daha güçlüsü Gaming X ve en yüksek frekanslı MSI ise Gaming Z oluyor. Bu bağlamda MSI alacaksanız Z modeli avantajlı. İncelemede X modelinden de çok memnun kaldık, mis gibi ekran kartı.

Alternatif marka isterseniz ASUS ve Gigabyte modelleri var. Zotac tavsiye etmem, ucuza kaçma modeli onlar genellikle, 1080'de yapılmamalı.

Gigabyte'ın özellikle VR içeriği de olan 1080 modelini inceledik, Xtreme Gaming'de frekanslar abartı olmuş tavsiye ederim: Gigabyte GeForce GTX 1080 Xtreme Gaming İncelemesi - Technopat Yakında Türkiye'de de satışa çıkacağı söylenmişti incelemeyi yaptığımız sırada.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı