GTX 1080 monitör tavsiyesi

mak42001

Hectopat
Sistemde Z270 Gaming M5 GTX 1080 var. Genellikle oynadığım oyunlar FPS tarzı monitör tavsiyesi alabilir miyim? Aklimda ROG Swift PG258Q var. Alınır mı bu monitör?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakma hocam ceza yemiştim çift monitör kullanmayı düşünüyorum oda full hd iki çözünürlük arasında gözler zarar görür ve genellikle fps oynadığım için bu monitörü seçtim karta bir zararı olur mu acaba full hd

Kusura bakma hocam ceza yemiştim çift monitör kullanmayı düşünüyorum oda full hd iki çözünürlük arasında gözler zarar görür ve genellikle fps oynadığım için bu monitörü seçtim karta bir zararı olur mu acaba full hd
Renk kalitesi berbat keşke dell s2417dg seçseydin pişman olacağın derecede rezil siyah dengesi

Hala almadım ama kime sorsam pg258q modelini tavsiye ediyor dell biraz araştırdım pek iyi yorumlar göremedim
Bence tam tersi dell şuan piyasada bulunan en iyi fiyat performans 2k monitörü ve ufak bir kalibrasyonla ips rengine yakın renk alınabiliyor ayrıca hepsi burada dan aldığında son versiyonu gönderiliyor her türlü dell 1 senedir monitör araştırdım bakmadığım site inceleme kalmadı adım kadar da eminim

Peki hocam ben bu monitörü alsam eski monitorun ile yan yana kullanacagım ama birisi 1080p birisi 2k olacak bir sorun olur mu acaba ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı