GTX 1080 Rog Strix Sisteme Güç kaynağı ve Kasa Önerisi

• Konuyu başlatan Kuty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 66
  • Görüntüleme 4B
Bu konuda bilgisizliğime verin, 2k olması 2560x1440 oluyor sanırım? Ben oyunu bu çözünürlükte mi oynayacağım anlamına geliyor en basitinden? 1920x1080'de oynuyorum açıkcası 2k olması daha da büyük çevre anlamına gelmiyor mu? Öyleyse elbette kalite artmakta ama bir yandan da genişliği artmakta galiba böyle anladım ben olayı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buna ek olaraktan, genellikle online oyun oynamaktayım haliyle 144 Hz monitör de 144'ün altına düşmesi akıcılığı etkilemekte bana göre tabii. 165 Hz alırsam da mantıken 165'in altına düşmemesi gerekli değil mi? Düşerse atıyorum 120-130 civarlarına inerse farkı hissedilir diye düşünüyorum açıkcası endişe ettiğim olay bu. 2080 olmasa bile 1080 tarzı bir kart kesin alacağım bunlara göre de beni aydınlatırsanız sevinirim.

@CJack60 @Oreki @Nazım Paşa @Pantheon

Problemsiz Dual Channel çalışması için DDR3L 1600 MHz CL11 1.35v bir bellek almanız gerekmekte. BIOS'u son sürüme güncelleyip bu belleği alın.

Kingston 8gb 1600mhz Ddr3 Kvr16ln11/8 Low Version - n11.com

Ürünü sipariş etmeden önce satıcıdan mutlaka ürün kodunun KVR16LN11/8 olduğunu doğrulayın.
Bahsettiğiniz ürünü sipariş vereceğim de her hangi bir uyumluluk sorunu olmaz değil mi? Alıp diğer kanala takıp sorunsuz bir şekilde çalışmış olur mu? Mesajımı aldığınızda dönüş yaparsanız ona göre hemen sipariş vereceğim.

Son düzenleme:
Vallahii ben 3 hafta önce P400S aldım ve daha kutusunda duruyor. Yeni sistem ile o kasaya geçeceğim. Kontrollerini yaptım sorun yoktu ve baya da güzel bir kasa bana göre.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı