GTX 1080 TI 4-way SLI ile sistem toplama

Bu sistem gerekli mi peki onu cevaplar mısın? Gereksiz mi gereksiz.
Eğer 8K oyun oynayacaksa GEREKLİ. Devir teknoloji devri, boş yapmayın. 8K TVler çıktı bile. Sadece daha Türkiyeye gelmedi. Yakında 16K TVleri göreceğiz. Adam zenginse vs bu sistem ona koymaz.
Katılıyorum.Oldukça gereksiz ve israf.
Ya niye israf olsun arkadaşım şaka mısınız ya. Sizi 720p'de medium grafikler tatmin ediyor diye bu herkes için aynı olmak zorunda değil.
Neden 10 aylık konuyu hortlatma ihtiyacı duydunuz? Nefret ediyorum sizin gibi insanlardan. Neredeyse 1 yıl geçmiş konunun üstünden bir de soru soruyorsunuz. Gidin kendinize yeni konu açın.
Ben de 1 yıllık konuyu hortlattım nolacak? Bana da yapsana aynı atarını. Ben de sizin gibi insanlardan nefret ediyorum. Sanane ulan adam mesaj yazarken senden izin mi alacak adama bak.

• I7 7700 k
  • GTX 1080 TI( 4 tane )
  • 128 GB RAM
  • X99A Gaming Godlike
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ama ben bu yaşıma kadar bundan vazgeçmedim.

1- 7700 K eski seri bir işlemci
2- 4 tanesi şımarıklıktan başka bir şey değildir. İş için alırsınız anlarım. Neyse.
3- 2. madde ile aynı. Bu devirde 16 GB RAM oyunlar için. Hadi 32 bile yapılsa çok yeterli olur. 128 GB nedir?
4- 1. madde ile aynı. Eski nesil. İyi olacak diye illa pahalı olmasına gerek yok.

Not: İlk mesajı okudum sadece.

Şimdi okudum konu hortlamış. Mesaj tarihine dikkat etmemişim.

giphy.gif

• I7 7700 k
  • GTX 1080 TI( 4 tane )
  • 128 GB RAM
  • X99A Gaming Godlike
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ama ben bu yaşıma kadar bundan vazgeçmedim.

1- 7700 K eski seri bir işlemci
2- 4 tanesi şımarıklıktan başka bir şey değildir. İş için alırsınız anlarım. Neyse.
3- 2. madde ile aynı. Bu devirde 16 GB RAM oyunlar için. Hadi 32 bile yapılsa çok yeterli olur. 128 GB nedir?
4- 1. madde ile aynı. Eski nesil. İyi olacak diye illa pahalı olmasına gerek yok.

Not: İlk mesajı okudum sadece.

Şimdi okudum konu hortlamış. Mesaj tarihine dikkat etmemişim.

giphy.gif
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlık denecek bir şey dememişsin ki.

2- Şımarıklık ne alaka arkadaşım. Parası vardır alır, sanane. 8K'da oyun oynayacaksan her türlü 4 way SLI yapmak zorundasın.
3- Ram slotlarını doldurmak için. Belki takıntısı vardır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı