SLI GTX 1080 Sistem Toplama

germani152

Hectopat
Başlıkta da dediğim gibi 2 adet ROG Strix GTX 1080 256 bit 8 GB ekran kartı alıcam fakat bunların kutusunun içinde SLI kabloları olmuyor sanırım SLI köprüsünü nereden bulabilirim?

Birde 17000 TL yi geçmeyecek şekilde bana sistem toplar mısınız? Fakat sizden bir ricam olucak şu aşağıda verdiğim video gibi bir sıvı soğutma sistemi nerden bulabilirim ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne amaçla kullanılacak sonuçta sadece oyun için değildir böyle bir sistem nasıl bir planı var ? Mesela ben Unreal ile vr için uygulama geliştiriyorum müşterinin isteği üzerine normalde monster laptopum yetiyordu .Geçen hafta artık kaliteyi yükseltmemiz gerek gerçekçi grafikler lazım diyip ona göre modeller kaplamalar yolladı birleştirdim kodu vs bitti çıktı alıcam 1 saat 30 dk bekledim ayrıca yaparkende efsane kasmalar yaşadım şuan bunu aşmak için sistem toplamaya çalışıyorum benimde kafamad 2 adet 980 Tİ alıp sli yapmak var benim bütçem 17000 değil 6500 bakalım nasıl bir şey toparlayabilicem

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı