GTX 1080 Ti alınır mı?

Sahibinden'de MSI GTX 1080 Ti var, garantili ve fiyatı 2750 TL. Bütün testleri yapıp almayı düşünüyorum, mantıklı mı?
İkinci el ekran kartı alıyorsun çok pahalı bir bileşen ve ucuz yollu bir şey almıyorsun ben yerinde olsam RTX 2060 , RX 5700 veya üstüne biraz daha para koyarak RX 5700 XT ve RTX 2060 Super bakardım tabi ki nihai karar sizin.

İkinci el ekran kartı alıyorsun çok pahalı bir bileşen ve ucuz yollu bir şey almıyorsun ben yerinde olsam RTX 2060 , RX 5700 veya üstüne biraz daha para koyarak RX 5700 XT ve RTX 2060 Super bakardım tabi ki nihai karar sizin.
Almıyorum, soruyorum kardeşim. Hemen alınır mı, para kolay mı kazanılıyor? Zaten dolar 6.24, bu arada AMD ekran kartına bulaşmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibinden yerine forum üzerinden satışı yapılan kartları tercih ederdim. Daha önce 2 kart aldım, birini hala kullanıyorum, öteki sistemimle uyumsuz çıktı aldığım kişi ile konuşup iade ettim.

500 TL'lik kart sahibinden den de alınır ama 3000 TL riske atmak için biraz yüksek bir rakam.

Sahibinden yerine forum üzerinden satışı yapılan kartları tercih ederdim. Daha önce 2 kart aldım, birini hala kullanıyorum, öteki sistemimle uyumsuz çıktı aldığım kişi ile konuşup iade ettim.

500 TL'lik kart sahibindenden de alınır ama 3000 TL riske atmak için biraz yüksek bir rakam.

Arkadaşın attığı ASUS 2070S var ona bakıcam mesaj attım 4000E bırakırım dedi doğruladı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı