GTX 1080 ve I5 4440 Performansı

Makaleler
110
Arkadaşım Vatan'daki indirimleri görünce GTX 1080 almaya karar vermiş.

Daha doğru düzgün anakartı, RAM'i yokken, bana ''I5 4440 kaldırır diyor''.

Biz daha 6700K'sı olup da 2K veya 4K monitörü olmayanlara bile alma derken bizimki ''ille de Technopat'a sor'' diyor.

Ben de soruyorum. Siz cevabını verirsiniz artık.

(Bu da bana test diye attığı video; )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@BERWAR

O kart için o işlemci biraz düşük açıkçası. 2K-4K'da işlemciye yüklenen oyunlarda darboğaz yaratacaktır, performansı da çokta kötü olmaz yalnız, yeterli performans sunar işlemci. Daha güçlü bir işlemciyle karttan daha iyi performans alır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

O kart için o işlemci biraz düşük açıkçası. 2K-4K'da işlemciye yüklenen oyunlarda darboğaz yaratacaktır, performansı da çokta kötü olmaz yalnız, yeterli performans sunar işlemci. Daha güçlü bir işlemciyle karttan daha iyi performans alır.

1080p monitörü var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı