GTX 1080 ve i7 8700K Sistem Tavsiyesi

Rockika

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, öncelikle birkaç sorum olacaktı:
  1. Bu ekran kartlarının farkı nedir ?
  1. Bu iki işlemcinin farkı nedir ?https://www.nanokatalog.com/urun/intel-core-i7-processor-i7-8700k-3-70ghz-core-i7-3-7-ghz
En fazla 9000 TL'ye kadar çıkabilirim i7 8700K+1080 ikilisi monitör dahil bir sistem toplayabilir misiniz acaba?
Bu iki parçadan bağımsız daha iyi monitör dahil sistemleriniz varsa önerebilirseniz çok mutlu olurum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Ekran kartlarının farkı, üzerindeki soğutma aksanının ve saat hızlarının farkı. Performans olarak ahım şahım bir farkları yok, en fazla %1-2 oynar.
  2. İşlemcilerin farkı, ürün bilgisinde yazdığı gibi biri stok fan ve işlemci kutusu içermiyor.

1. Ekran kartlarının farkı, üzerindeki soğutma aksanının ve saat hızlarının farkı. Performans olarak ahım şahım bir farkları yok, en fazla %1-2 oynar.
  2. İşlemcilerin farkı, ürün bilgisinde yazdığı gibi biri stok fan ve işlemci kutusu içermiyor.
Peki Gigabyte GeForce GTX 1080 Windforce OC 8GB Ekran Kartı GV-N1080WF3OC-8GD - Nanokatalog bu ekran kartı ve Intel Core i7 8700K 3.7GHz İşlemci BX80684I78700K - Nanokatalog bu işlemciyle bir sistem toplayacak olsam toplam 9000 tl'ye nasıl bir sistem toplanabilir veya 9000 tl'yi daha mantıklı kullanarak nasıl bir sistem ortaya çıkarabiliriz ?

Parçalar uyumlu. Siteler güvenilirdir. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.
Çok teşekkürler :)
Parçalar uyumlu. Siteler güvenilirdir. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.
Bu parçaları kendim takabilir miyim mesela nanokatalogun birleştirme hizmeti var sinerjide de böyle bir sistem var mıdır etrafımda bana yardımcı olacak bir tanıdığım yok maalesef kendim yapmaya kalkışsam parçalara zarar veririm diye korkuyorum. Sizce ne yapabilirim ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı