GTX 1080 yükseltmesi sonrası sistem kapanıyor

QwertyLykies

Decapat
Yeni ekran kartımı değiştirdim. GTX 1050 Ti'dan GTX 1080'e geçiş yaptım fakat 15 dk oyun oynadıktan sonra ultra ayarlarda PC kendini yeniden başlatıyor.
EVEREST RHINO 432 600W MidT ATX kasa ve güç kaynağını kullanıyorum. Acaba güç kaynağı mı yetersiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Değer olarak yeterli olsa da, Everest...
Kaliteli bir PSU ile deneme şansınız varsa deneyin.
Ayrıca sıcaklık değerlerini ve Olay Görüntüleyicisi görseli ekleyin.

Ultra ayarlarda bir süre sonra pc'de yeniden başlatma meydana geliyor ise sebebi, cok ısınıyordur yada psu sisteme yetersiz geliyorur ki büyük ihtimalle sorunun bu. Güzel bir marka +sertifikalı bir psu işinizi çözer. Sistem sağlığı için psu masrafından kaçmayın, sisteme yazık olmasın, siz ginede sıcaklık değerlerine de bakın.

Böyle güzel bir sistemi böylesine bir kasaya koymak hata olmuş. PSU yetersiz kalıyordur muhtemelen. Diğer sistem özelliklerinizi yazar mısınız?

Böyle güzel bir sistemi böylesine bir kasaya koymak hata olmuş. PSU yetersiz kalıyordur muhtemelen. Diğer sistem özelliklerinizi yazar mısınız?
7700k-msi h170 gaming m3 - ddr4 2400 16 gb ram - cooler master master liquid sıvı soğutma- 750 watt 80 plus bronze bir psu iş görür mü ? Psu önerebilir misiniz
Ultra ayarlarda bir süre sonra pc'de yeniden başlatma meydana geliyor ise sebebi, cok ısınıyordur yada psu sisteme yetersiz geliyorur ki büyük ihtimalle sorunun bu. Güzel bir marka +sertifikalı bir psu işinizi çözer. Sistem sağlığı için psu masrafından kaçmayın, sisteme yazık olmasın, siz ginede sıcaklık değerlerine de bakın.
Sıcaklık 70 değerlerindeydi psu dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum bende en kısa zamanda değiştircem
Değer olarak yeterli olsa da, Everest...
Kaliteli bir PSU ile deneme şansınız varsa deneyin.
Ayrıca sıcaklık değerlerini ve Olay Görüntüleyicisi görseli ekleyin.
Böyle bi ekran kartı ile pubg'de kenar yumuşatma ve doku yüksek diğer bütün ayarlar düşükte bu fps değerlerini görmemde psu etkisi var mıdır ?

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    167,4 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı