GTX 1080'li laptop 5500 TL'ye alınır mı?

"Çok yüksek ihtimal dolandırıcı. Havale + kargo isteyecektir. Elden alayım dediğin an engel yiyeceksin."
Bence de öyle. Memlekette dolandırıcı çok var. 5500 liraya, GTX 1080 laptopun anakartını bile alabileceğini sanmıyorum. O paraya GTX 1070m'in 2. el anakartını bile alması çok zor. Engel atması için neden yok ama.

Bence de öyle. Memlekette dolandırıcı çok var. 5500 liraya, GTX 1080 laptopun anakartını bile alabileceğini sanmıyorum. O paraya GTX 1070m'in 2. el anakartını bile alması çok zor. Engel atması için neden yok ama.
İşte dediğim gibi ben test edip durumunu söyleyebilirim ama büyük ihtimal dolandırıcıdır.

İlan şu sanırım:

İmkânın varsa kontrol ederek al. Yurt dışından alınmış olsa bile fiyat şüpheli geldi bana.

Evet o hayran kaldım laptopa ondan sordum adam yeni diyor.

İstiyorsanız sizin için ben test edeyim. Zira okulum orada.

Ben izmirdeyim sadece soruyorum alınır mı diye.

Bence de öyle. Memlekette dolandırıcı çok var. 5500 liraya, GTX 1080 laptopun anakartını bile alabileceğini sanmıyorum. O paraya GTX 1070M'in 2. el anakartını bile alması çok zor. Engel atması için neden yok ama.

Bende biraz baktım fiyatlara GTX 1080M $800 küsur fiyat.

İstiyorsanız sizin için ben test edeyim. Zira okulum orada.

İsterseniz test edin benim gidebilmek gibi bir lüksüm yok sonuçta İzmir nere Amasya nere orada oturan başkası alıp mutlu olsun. Hatta isterseniz siz alın durumunuz varsa yani laptop bozuk değilse veya laptop varsa alın bu özellikteki laptop zor bulunur. Sonuçta aşağı yukarı GTX1080 =RTX2080.

Son düzenleme:
İlan şu sanırım:

İmkânın varsa kontrol ederek al. Yurt dışından alınmış olsa bile fiyat şüpheli geldi bana.

Banada şüpheli geldi varda haberimmi yok dedim bu fiyata GTX 1080'li laptop. Varda sıfırı 20.000 küsur onu da alacak para yok yani. Gerek de yok o fiyata bilgisayar almak ne yapacağız masaüstü toplayacağım. Onla ilgilide konu açıp sizlere soru soracağım.

Sorunu yoksa alınabilir. Ama satıcıyla birebir görüşmeden, bilgisayarı test etmeden almak riskli olur.

Maalesef görüşmek gibi bir lüksüm yok. Çünkü Amasya'da.
İlan şu sanırım:

Banada şüpheli geldi varda haberimmi yok dedim bu fiyata GTX 1080'li laptop. Varda sıfırı 20.000 küsur onu da alacak para yok yani. Gerek de yok o fiyata bilgisayar almak ne yapacağız masaüstü toplayacağım. Onla ilgilide konu açıp sizlere soru soracağım.
İlana bakacaktım da "görüntülemek istediğiniz ilan yayında değildir, aynı kategorideki benzer ilanlara aşağıdan ulaşabilirsiniz." Diyor.

Buradan bakabilirsiniz screenshot almıştım.
Birşey daha soracağım 2300 TL'ye RX 5700XT referans kart (Sapphire'nin)alınır mı?

Dosya Ekleri

• IMG-20201110-WA0003.jpg
    IMG-20201110-WA0003.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG-20201110-WA0002.jpg
    IMG-20201110-WA0002.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG-20201110-WA0001.jpg
    IMG-20201110-WA0001.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Maalesef görüşmek gibi bir lüksüm yok. Çünkü Amasya'da.

Buradan bakabilirsiniz screenshot almıştım.

5500 TL mi? O cihazın arızalısını bile o fiyata vermezler boş ver heyecan aramaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı