GTX 1650 4 GB vs GTX 1060 3 GB

Burdaki ilk linkteki adamla iletişime geçtim 3000e bırakıyor alınır mı?
Bence burdan almanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. Zaten bir sürü ilanları var kurumsal bir firmaya benziyor. Pazarlık aşamasında 2.750 veya 2800 zorlayın öğrenciyim falan filan ulaşım vesaire. Olmazsa yol parası 2.900 ver gidelim abi ayaklarına alırsınız. He yok illa vermem diyorsa 3000'e alın gidin. Bunları satıcıyı yıpratmak için söylemiyorum bu fiyatlar zaten piyasanın üstü ama yapacak birşey de yok.

Bence burdan almanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. Zaten bir sürü ilanları var kurumsal bir firmaya benziyor. Pazarlık aşamasında 2.750 veya 2800 zorlayın öğrenciyim falan filan ulaşım vesaire. Olmazsa yol parası 2.900 ver gidelim abi ayaklarına alırsınız. He yok illa vermem diyorsa 3000'e alın gidin. Bunları satıcıyı yıpratmak için söylemiyorum bu fiyatlar zaten piyasanın üstü ama yapacak birşey de yok.
evet evet pazarlık yapıcam ben bunu büyük ihtimalle alıcam gibi duruyor

Bir şey sorucam benim işlemci i7 7700 3.6 darboğaz falan yapar mı 1660 ile?

Tamamdır teşekkür ettim.
R5 3600 ile 1660'ın ve 1650 Super'in oyun testlerini de buraya bıraktım. Benim karttan VRAM'ı fazla kullanan çoğu oyunda bir tık önde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı