GTX 1650 "496.12" sürücüsü en günceli mi?

• Konuyu başlatan deL3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 529

deL3

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartım GTX 1650 NVIDIA'nın sitesinden baktığımda 472.12 en yeni sürüm olarak gözüküyor ama NVIDIA Denetim Masası'ndan baktığımda benim ekran kartımın sürümü 496.12 olarak gözüküyor bu daha güncel bir sürüm değil mi? Pek anlamıyorum o yüzden soruyorum.

Hayır, en güncel sürüm 511.32.

Ekran kartım GTX 1650 NVIDIA'nın sitesinden baktığımda 472.12 en yeni sürüm olarak gözüküyor ama NVIDIA Denetim Masası'ndan baktığımda benim ekran kartımın sürümü 496.12 olarak gözüküyor bu daha güncel bir sürüm değil mi? Pek anlamıyorum o yüzden soruyorum.

1650 Ti için şu anda en güncel sürüm 511.23 sürümü. Ekran kartlarımız birbirine çok yakın olduğu için sizin de bu sürüme sahip olmanız gerekiyor. NVIDIA sürücü sitesi bazen sürücüleri yenileyemeyebiliyor. GeForce Experience yazılımını cihazınıza kurarsanız en son güncellemeleri program size haber verecektir ayrıca sürücü konusunda daha hızlı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-29 125443.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-29 125443.png
    42,9 KB · Görüntüleme: 22
Herkese teşekkürler cevapları için bir sorum daha olacaktı anakart sürücüsünü nasıl güncelleyebilirim?
Herkese teşekkürler cevapları için bir sorum daha olacaktı anakart sürücüsünü nasıl güncelleyebilirim?

Anakartım ASUS Prime H410M-A

Anakartım ASUS Prime H410M-A

Sitede kullandığınız işletim sistemini seçip en son sürümü indirebilirsiniz.

BIOS güncellemesi yapacaksanız Driver/Tools kısmının sağında BIOS/FIRMWARE seçeneğine tıklayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı