GTX 1650 4GB 2GB versiyondan daha az FPS veriyor

Omerf.

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

1 ay önce eski ekran kartım olan ASUS GTX 1050 2 GB ekran kartını ASUS 1650 4 GB ile değiştirdim. Fakat daha önce aynı ayarlarda daha çok FPS aldığım oyunlardan şu anda daha az almaya başladım sebebi ne olabilir acaba?

İşlemci: i5 6500.
RAM: 16 GB.

Merhaba,

1 ay önce eski ekran kartım olan ASUS GTX 1050 2 GB ekran kartını ASUS 1650 4 GB ile değiştirdim. Fakat daha önce aynı ayarlarda daha çok FPS aldığım oyunlardan şu anda daha az almaya başladım sebebi ne olabilir acaba?

Driver kurdun mu?

Merhaba,

Aynı çözünürlükte kullanıyorsunuz değil mi?

Darboğaz olduğunu düşünüyorum. Ekran kartını değişmeden önce eskisinin driverini silip yenisini kurdun mu? Düşük FPS aldığın oyunları MSI Afterburner değerlerini buraya atar mısınız?

Ben olsam temiz format atardım sıfırdan driver kurardım. Tabi uğraşmak istemiyorsanız 1050 kartının driver'larını ddu ile kaldırın. Ardından 1650'nin driver'larını kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı