GTX 1650 80 derece çalışması normal mi?

xxcomewith

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay önce aldığım GTX 1650 ASUS Dual OC ekran kartı 80 dereceye çıkıyor. Normal mi, yoksa bir sorun mu var? Garantiye göndermeli miyim?

7.700 fiyat fazla aslında RX 6600 alacaktım ama işlemcim i5 3570 çok kötü bir işlemcim var diye almadım Vatan Bilgisayar'daki adamda bana çok yüksek darboğaz yapabileceğini söyledi sanırım 1650 bile darboğaz yapıyor ama yine de ısınıyor kasa ızgaralı ve 4 fanlı.@SEMIKAANCAKIR

Yük altında normal, termal macun bakımı yapıldı mı?

1 ay önce aldım sıfır kart

7.700 fiyat fazla aslında RX 6600 alacaktım ama işlemcim i5 3570 çok kötü bir işlemcim var diye almadım Vatan Bilgisayar'daki adamda bana çok yüksek darboğaz yapabileceğini söyledi sanırım 1650 bile darboğaz yapıyor ama yine de ısınıyor kasa ızgaralı ve 4 fanlı.@SEMIKAANCAKIR

1 ay önce aldım sıfır kart
Termal macunu yenile ekran kartının.

gtx 1650 eski mimari bir gpu güncel mimari gpulara göre biraz daha ısınması normal sayılır, bunun dışında eski bir kart olduğundan kart üretim tarihi eskidir ve rafta uzun süre kaldıysa termal macunun kurumuş olma ihtimali vardır macunu kaliteli bir macun ile yenilirseniz 4-5 derece daha düşebilir sıcaklıklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı