GTX 1650 Blue stacks 30 FPS sorunu

yigitminer

Hectopat
Daha fazla  
Blue stacks yeni yükledim ama fakat Among Us oynuyorum diğer oyunlara bakmadım 30 FPS sabit alıyorum 29 hiç inmiyor fakat 44 oluyor arada 44 39 falan ama 60 hiç olmuyor (çoğunlukla 30 FPS).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı: GTX 1650.

İşlemci: 9100F.

8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biilgisayarı kapatıp açp BIOS ekranınımı açayım yoksa yeniden başlatıp mı?
Bilgisayarınızı kapatın ve açılırken -hangi tuş ile giriyorsanız F2 örneğin- BIOS'a girin ve o kısımdan 'Virtual Technology' kısmını 'enabled' yapabilirsiniz ardından 'save changes and exit' yapıp çııkabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bilgisayarınızı kapatın ve açılırken -hangi tuş ile giriyorsanız F2 örneğin- BIOS'a girin ve o kısımdan 'Virtual Technology' kısmını 'enabled' yapın ardından 'Save changes and exit' yapıp çıkın.

BlueStacks en zararsız emulatordur.

Tamam yapıyorum.
Bilgisayarınızı kapatın ve açılırken -hangi tuş ile giriyorsanız F2 örneğin- BIOS'a girin ve o kısımdan 'Virtual Technology' kısmını 'enabled' yapın ardından 'Save changes and exit' yapıp çıkın.

Böyle bir menüdeyim.

Çıktım menüden neyse iyi günler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı